ženski,da jo ljubite
Sama sem pri istem človeku videla celo paleto dokazil, najprej sva se razumela, potem sva se začela prepirati, pred drugimi je insceniral kr neke konflikte, iznašel neka ljubkovalna imena, potem sva začuda nekja mesecev, mogoče kakšno leto preživela celo v tišini, vmes se je od časa do časa spomnil in mi celo rekel, da me ima rad… no pa se nama ni izšlo vseeno ne…in nastala je grozna praznina, ko me je končno pustil~~ nikoli ne bom pozabila, ko sva se prvič po tistem videla, tako nedefinirano je napravil konec; na jok mu je šlo, no jaz pa sem jokala, itak…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
To je še najlažje, povedat mislim. Težje je tudi pokazat.[/quote]
Kaj pa če kaže in ne pove?:)[/quote]
Če kaže, potem mislim, da s tem tudi pove. Ampak kdor kaže, mu ni težko tudi povedat, za vsak slučaj. Kdor pa govori, zato da pokaže, pa lahko kmalu pozabi tudi pokazat. 🙂
Kaj pa če kaže in ne pove?:)[/quote]
Če kaže, potem mislim, da s tem tudi pove. Ampak kdor kaže, mu ni težko tudi povedat, za vsak slučaj. Kdor pa govori, zato da pokaže, pa lahko kmalu pozabi tudi pokazat. :)[/quote]
Samo včasih dejanja ne zadostujejo, če niso podkrepljena še z besedami:). Ženske smo res zahtevna bitja:).
…in ona ti odvrne: kaj me tako zabodeno gledaš….in ne šlataj me, pusti lase, ker mi kvariš frizuro, ne dotikaj se mi lica z umazanimi rokami in pospravi že te pleve v smeti…..[/quote]
Ali pa razmišlja takole: globoko me gleda, sigurno želi samo seks, lase mi popravlja, sigurno išče prhljaj, rožico mi daje – dela se romantičnega, v resnici spet išče samo seks. :))
…in ona ti odvrne: kaj me tako zabodeno gledaš….in ne šlataj me, pusti lase, ker mi kvariš frizuro, ne dotikaj se mi lica z umazanimi rokami in pospravi že te pleve v smeti…..[/quote]
Ali pa razmišlja takole: globoko me gleda, sigurno želi samo seks, lase mi popravlja, sigurno išče prhljaj, rožico mi daje – dela se romantičnega, v resnici spet išče samo seks. :))[/quote]….pra.se.c kurbirski, prejšnji teden je pa Micko tako gledal, sigurno ima že s kiro tut otroka…. :)))
Ali pa razmišlja takole: globoko me gleda, sigurno želi samo seks, lase mi popravlja, sigurno išče prhljaj, rožico mi daje – dela se romantičnega, v resnici spet išče samo seks. :))[/quote]….pra.se.c kurbirski, prejšnji teden je pa Micko tako gledal, sigurno ima že s kiro tut otroka…. :)))[/quote]
Rad bi, da se midve z Micko na smrt skregava, skoraj stepeva zaradi njega. :)) Vidiš, On, kaj si naredil iz čisto romantičnega posta. 🙂
….pra.se.c kurbirski, prejšnji teden je pa Micko tako gledal, sigurno ima že s kiro tut otroka…. :)))[/quote]
Rad bi, da se midve z Micko na smrt skregava, skoraj stepeva zaradi njega. :)) Vidiš, On, kaj si naredil iz čisto romantičnega posta. :)[/quote]
Ne On, ženske. 🙂
….pra.se.c kurbirski, prejšnji teden je pa Micko tako gledal, sigurno ima že s kiro tut otroka…. :)))[/quote]
Rad bi, da se midve z Micko na smrt skregava, skoraj stepeva zaradi njega. :)) Vidiš, On, kaj si naredil iz čisto romantičnega posta. :)[/quote]Uf ste me pa hiter pogruntale…..Imate izkušnje ali vam je kdo povedel kako to gre? 😀
Če želiš vse to počet z Micko in z x in z y in z…… je najbolje, da so skregane med sabo, ker če se spoprijateljijo….. Težko njemu… 😉 :))
Ko sta že v zvezi ali še v fazi spoznavanja?[/quote]
Ko ste v fazi spoznavanja jo že ljubite???????? CCCCCCCCCCCCC :)))))))
Da jo poročiš, a ne On_?! ;)))
Forum je zaprt za komentiranje.