Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nisem nič…

Nisem nič…

posebnega, znam pa biti dobra družba.

je opaziti. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

upam, da v družbi več govoriš koker tle pišeš :)))))

In kaj ti jaz morem?

Seveda govorim……

Se preoblečeš kdaj v klovna?:)

pol pa napiši kej, a ne 🙂


Kje ? Na kavici ? V postelji ? :)))


Kje ? Na kavici ? V postelji ? :)))[/quote]

Robi, saj ne želiš vedeti:)). Kdor tako misli o sebi, potem…


Kje ? Na kavici ? V postelji ? :)))[/quote]

Robi, saj ne želiš vedeti:)). Kdor tako misli o sebi, potem…[/quote]
A misliš zaradi skušnjave ? 🙂
Samo vprašal sem…:)

Robi, saj ne želiš vedeti:)). Kdor tako misli o sebi, potem…[/quote]
A misliš zaradi skušnjave ? 🙂
Samo vprašal sem…:)[/quote]

Ajoj, kaj si imel skušnjavo?:))) Saj vprašat ni greh:).

Tud v klovna…..

No, to je nekaj posebnega:)).

Kaj te zanima?

No, to je nekaj posebnega:)).[/quote] Po želji, pač

Kaj te zanima?[/quote]

ne vem no….. dobra družba….. ljudi začne nekdo zanimat na podlagi nečesa….. pri tebi tega ni. dvomim pa, da ti bo kdo zastavljal vprašanja, ti boš pa odgovarjal :))

Kaj te zanima?[/quote]

ne vem no….. dobra družba….. ljudi začne nekdo zanimat na podlagi nečesa….. pri tebi tega ni. dvomim pa, da ti bo kdo zastavljal vprašanja, ti boš pa odgovarjal :))[/quote]
Ok Aleksandra…predvsem nisem obremenjen sam s seboj….znam poslušati sogovornika ne glede na temo….če storim napako se opravičim…vedno sem dobre volje…tele težki časi me sploh ne obremenjujejo in zaradi tega se ljudje v moji družbi dobro počutijo…znam plesati..gledam romantične filme..športa pa ne..sem pa za šport..se pravi zunaj..dvorana me ne zanima. Upam, da si bolj zadovoljna…ker je še…..


A misliš zaradi skušnjave ? 🙂
Samo vprašal sem…:)[/quote]

Ajoj, kaj si imel skušnjavo?:))) Saj vprašat ni greh:).[/quote]

Jaz imam vedno skušnjavo, če pomislim na kaj dobrega….Klovni so izvzeti. 🙂

Ajoj, kaj si imel skušnjavo?:))) Saj vprašat ni greh:).[/quote]

Jaz imam vedno skušnjavo, če pomislim na kaj dobrega….Klovni so izvzeti. :)[/quote]

Samo to pa ni dobro, ker potemtakem se vedno kontroliraš?:) Se pravi, da tisto, kar je dobro je nujno tudi neprimerno, nedovoljeno?:)


Nisem razvajen, da bi mislil, da lahko imam vse, kar si zaželim. 🙂
Razum bi naj bil tisti, ki postavlja (zdrave) meje.


Nisem razvajen, da bi mislil, da lahko imam vse, kar si zaželim. 🙂
Razum bi naj bil tisti, ki postavlja (zdrave) meje.[/quote]

Nisi zahteven:). Včasih prisluhni še srcu, ne bit tolk zategnjen:).


Nisem razvajen, da bi mislil, da lahko imam vse, kar si zaželim. 🙂
Razum bi naj bil tisti, ki postavlja (zdrave) meje.[/quote]

Nisi zahteven:). Včasih prisluhni še srcu, ne bit tolk zategnjen:).[/quote]
Res delujem tako zategnjeno ? 🙂
Kakšen pa bi bil, če bi bil nezategnjen ?

Nisi zahteven:). Včasih prisluhni še srcu, ne bit tolk zategnjen:).[/quote]
Res delujem tako zategnjeno ? 🙂
Kakšen pa bi bil, če bi bil nezategnjen ?[/quote]

Sproščen:).

ne vem no….. dobra družba….. ljudi začne nekdo zanimat na podlagi nečesa….. pri tebi tega ni. dvomim pa, da ti bo kdo zastavljal vprašanja, ti boš pa odgovarjal :))[/quote]
Ok Aleksandra…predvsem nisem obremenjen sam s seboj….znam poslušati sogovornika ne glede na temo….če storim napako se opravičim…vedno sem dobre volje…tele težki časi me sploh ne obremenjujejo in zaradi tega se ljudje v moji družbi dobro počutijo…znam plesati..gledam romantične filme..športa pa ne..sem pa za šport..se pravi zunaj..dvorana me ne zanima. Upam, da si bolj zadovoljna…ker je še…..[/quote]

no vidiš, da gre :)) te moram pohvalit in glede na to, da sem bolj tečne sorte, pohvale niso lih pogoste hahaaa
do zdej se vse lepo bere 🙂 in ja, sem zadovoljna 🙂

Imaš psa?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close