Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Avantura

Avantura

Razmišljam o avanturi, ker življenje full teče in ga je škoda zapraviti. A je kdo za….

Ful teče in še bolj bo, sej si ga začel zapravljat z mišljenjem, da ti ga bo napolnila avantura. Škoda, a lej: tvoje je.

Življenje je avantura.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

odvisno kakšna je in kakšne so lahko posledice

Šibam v gmajno za gobami stikat! Tudi to je avantura!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Če te prav razumem si moški in iščeš moškega za avanturo :)?

Ne, žensko

A res žensko? Sem razumela, da moškega. Je potem pa te povabim na skok s padalom iz aviona, kaj praviš, dobra avantura, a ne?

Tole čisto drži: najdeš spotoma take poti, ki niso še nikjer vrisane. 🙂 In ker ne pišeš, da greš po gobe – saj greš stikat za njimi – si zadovoljen tudi, če (slučajno) prideš nazaj s prazno košaro. A polno glavo vtisov in prezračenimi možgani …


Skok brez padala

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sem za, kje in kdaj

Letališče Slovenj Gradec recimo. Če si seveda mene spraševal. Cene pa so tam nekje 180€.

Ti pa nisi poceni :-))))

Ne, skoki s padalom so res dragi. Brez padala je ceneje 🙂


In če ti je všeč, ti v drugo ne bo treba nič več plačat. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj misliš, da si bo naš avanturist upal skočit s padalom, kaj praviš Marko? Brez si ziher ne bo upal :).

Sem že skakal, nekaj bolj….

Avanturist, torej ali si za skok s padalom v tandemu na SG letališču ali ne? Samo verjetno ti bodo dali inštruktorja zraven. Mogoče boš imel srečo, da bo inštruktorica.

Sem pa mislil, da se mu boš ti ponudila za tandem? Ah saj vem. Da se ne, gre pripisati tvoji skromnosti. :-))))

Kaj pa ti a si za skok v neznano

Ponudila za tandem? Ha, ha, ha, jaz nisem inštruktorica. Jaz bom skočila v tandemu ja, ampak z inštruktorjem, ne z avanturistom. Skromnosti?

Dragi avanturist, če iščeš punco za skok v neznano, sem jaz pravi naslov…. Postavna, mikavna, zabavna…:)

Nisem zasledila tvojega odgovora na moje vprašanje.
Kaj pa ti a si za skok v neznano[/quote]

A kako do tebe….

Kam pa pridemo, če bi za vsak skok potrebovali inštruktorje? Sicer pa inštruktor ali avanturist je popolonma vseeno. Z obema je takšna (na)veza preveč v luftu. :-)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close