Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženstvena ženska

Ženstvena ženska

Kakšna je za vas ženstevena ženska?

Zame mora biti topla, prijazna, ne sme kar nekaj sikat, ne sme biti preperljiva. In seveda znati mora kuhati, ne sme tečnariti kako je kuhanje grozno in tako naprej. Ni bolj lepo kot to, da ti ženska postreže s čudovitim kosilom.

Ja pa plesati mora znati. Ženska, ki ne zna, zame ni ženstvena.

Odbijajo pa me te novodobne feminitstke, emancipiranke, karieristke, obsedenke z moškimi športi, neke divje popotnice.

V glavnem nekaj toplega, materinskega, mora biti v njej.

Če sem malo cinična…opisal si tip ženske v podrejenem položaju, s sklonjeno glavo, brez svojega mnenja, tebi na uslugo. Ostani pri mami doma:).

Kaj pa ti lahko ponudiš tej ženstveni ženski?

To temo smo že mel.

Žensko marsikaj naredi ženstveno, tudi visoke petke in zapeljiv pogled, čeprav se doma spravi na kolena s cunjo v roki.

Jaz bi raje na tem mestu razbila mit, da so samo ženske lahko nosilke “ženskih lastnosti” oz. šla še dlje in vrgla trditev, da ne obstaja nekaj takega kot so moške ali ženske lastnosti 🙂


Saj pa je pubec že napisal – Beljenje. 🙂


Tudi zame. Ne maram razvajenih, ki jim je vse odveč.
Pomembno še je, da je samozavestna in ve kaj hoče v življenju.
Seveda razumem, če ženska nima časa in ga imam jaz, da sem potem jaz tisti, ki postreže s kosilom. Res pa je, da ni neko čudovito, ampak bolj preprosto. 🙂

ženstvena ženska želi možakarja, ne pa pubeca, tako da kar sanjaj naprej.

Stavim marsikaj, da si ravno opisal svojo mamo.


Saj pa je pubec že napisal – Beljenje. :)[/quote]Neeee on bi samo (jo) farbal… 😉 :)))

Krivoklun šla si predaleč. 🙂
Iz preprostega razloga, ker rojevanje je tipično žensko opravilo…… Ali bi ti raje, da to naredi on namesto tebe? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


V redu, zdaj pa si takšno poišči. Ali je to že tvoj oglas? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Preperljiva?

Drugače pa: v čem točno je poanta tvojega posta? Da vsak napiše, kakšen/kakšna bi bila zanjo/zanj?


Da bi takšne morale biti vse, zato, da se sam ne bi rabil “pretegnit”. 🙂 Ampak potem se postavi vprašanje, kdaj je že človek cenil nekaj, za kar se ni rabil vsaj malo potrudit, borit? Človek mora najprej nekaj dragocenega izgubit, da lahko potem spozna, kaj je imel in bo morda zato prihodnjič bolj cenil. Pa ni pomembno ali gre za partnerko, svoje zdravje, denar, materialne dobrine, starše,… eni bi pa kar vse imeli, kot otroci.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Rojevanje ni ženska lastnost, je bolj ženska biološka danost, ki pa ni dana vsaki ženski. tc tc On_ 😉 Ali poleg rojevanja obstaja še kaj tipično ženskega? Pobrskajmo med 500 ostalimi lastnostmi in jih nakracajmo na tablo!

Ženstvena ženska je tista, ki ima prelepo žensko telo in ji na obrazu ne moreš določiti, kakšna bi izgledala kot moški. 🙂

Opisala bom raje, kakšna ženska zame ni ženstvena ženska. Ženstvena ni ženska, ki preklinja, pripoveduje “kosmate” vice in se ga napije (ni nujno, da samo na zabavi, lahko tudi privat doma). Ženstvena ženska tudi ni taka, ki nikoli ne obleče krila, če pa ga slučajno, pa v njem smešno izgleda. To so ženske, ki imajo moški stil oblačenja (npr. vojaška moda), nimajo nobene gracioznosti in šarmantnosti. To so bolj ali manj možače, s katerimi se v reali bolj slabo štekam. Obstajajo celo tako skrajni tipi možač, da se jih še moški bojijo. :))

Rojevanje ni ženska lastnost, je bolj ženska biološka danost, ki pa ni dana vsaki ženski. tc tc On_ 😉 Ali poleg rojevanja obstaja še kaj tipično ženskega? Pobrskajmo med 500 ostalimi lastnostmi in jih nakracajmo na tablo![/quote]Ne vem kaj bi nakracal na tablo, ker bi mi itak vse zradirala, če me ne bi kar s tablo po….. Niti pomislit ne upam…. 😉 :)))

Samo če imate ženske to biološko danost, da lahko nekomu podarite življenje, bi si človek lahko domišljal, da vam gredo nekatera dela mogoče malo bolj od rok kot pa moškim, mogoče takšna, ki so v kaki povezavi s to naravno danostjo? Ste pač nekoliko bolj opremljene za neka početja, moški pa za nekaj drugega… in šele skupaj smo “kompletni”. 😉 :)))

Mislim, da je velika zmota to, da smo si enaki. Če bi primerjali povprečje žensk in povprečje moških mogoče niti ne bi veliko odstopali drug od drugega, kot posamezniki (od primera do primera) smo si pa precej različni v lastnostih, ki jih obvladamo, tako m kot ž in zato je prav, da si najdemo “ustrezen par”. To ne pomeni, da si najdemo sebi enakega, bolj bi rekel kompatibilnega, takega, ki dopolnjuje naše lastnosti, da kot par delujemo kot celota.
Tako nekako.

🙂 no, pa saj bi vi vsi tako žensko….

od 15 leta sem finančno samostojna in od takrat naprej tudi dnevno kuham, perem, pospravljam in čistim. pri dvaindvajsetih letih sem mamica 7 mesečnemu otroku.

pa mi, prosim, dragi pubec, povej, kaj mi tota moja ženstvenost hasni, če “moj dragi” tepec polek čistih oblek in dobrega kosila leta(l) za ritjo z blond lasmi, kot koala za evkaliptom??!!
(pa da mi ne bi kdo ven prišel, da sem slaba v postelji… 😛 )

ker bi vi vsi tako žensko – zvečer, ko pridete domov lačni in ubogi, z vsemi križnimi bolečinami in dolgovi vred, v želji, da vas že čaka napol gola…. čez dan bi pa delali, kot vam veter scanje nese in si mislili, da boga držite za jajce, če sebe po svojih praskate!

pa še to… sama znam opravit kar nekaj “moških” opravil pa tudi na motor rada sedem… a sem zaradi tega zdaj kaj manj ženstvena?


No, to je pa zgodba o cenjenju tega, kar “imamo.” Je pa res, da tudi ženski ni potrebno sprejet vsakega pubeca, ki ji šepne na uho nekaj lepih besed in obljub.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

marko, maš pa res čist prav! ampak to je debata o ženstvenosti, ne moji neumnosti… 😀

kaj pa storiti, ko to pač narediš? a ostaneš “ženstvena” mamica, ki naprej kuha, ali pa ven privlečeš “prepIrljivo razvajenko”???

pravijo, da je po toči zvoniti …. prepozno.


A to pomeni, da so ženstvene ženske neumne ? 🙂

Saj ni treba, da je po drugi strani ženska razvajena. Ampak odločnejša. Razen, če je ne moti, da se moški slini okrog drugih žensk. 🙂

ne, neumna sem jaz, to pravim. 🙂
odločnosti mi pa trenutno res manjka…


Predobra si, da skrbiš in strežeš takšnemu nezrelemu tipu. 🙂
Nimaš kaj…Spremenila ga ne boš.

Zanimiva tema, kup odgovorov, ampak samo en odgovor je odgovor na vprašanje. Spodnji.
Pa še v tem odgovru sem spoznala, da sem očitno možača, ker nikoli ne nosim krila. Zanimivo, ker ne nosim krila, nikoli, sem možača.


Po moje nisi neumna, le malo premalo sebična v tem primeru. Spremenila ga res ne boš, sploh ne tako, kot si to počela do sedaj (razen, če mu kaj težkega pade na glavo, pa še takrat ni zagotovoljeno). Lahko pa narediš nekaj, kar bo njemu dalo mislit, ali se splača spremenit, zate.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi topli je boljši od mrzlega… mislim na moškega :))))))))

Tudi topli je boljši od mrzlega… mislim na moškega :))))))))[/quote]Bibita pridevnik “topli” ima v povezavi z moškim več pomenov…. 😉
Zakaj nas puščaš v dvomih kaj si v resnici mislila ?
Daj da te ne bomo obtožili izdajstva…. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close