Njo za …drink
http://med.over.net/forum5/read.php?124,7416911
in še nekaj drugih linkov
se nobena ne oglasi al kako ?
Pa dobro, saj verjetno ni samo en mariborčan na tem svetu, ki bi rad spoznal kako žensko preko MED-a. Pustite človeka, če sploh ne veste, kdo se skriva za nickom. Na podlagi enega primerka obtoževat vse, ki se ti zdijo podobni temu primerku je rahlo primitvno oziroma nepotrebno.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
On, resni iskalec, bi kaj več o sebi napisal. Starost je recimo zelo pomemben podatek, ki si ga potem kasneje navrgel. Za klepet je tudi pomembna tema, torej je pomembno s čim se ukvarjaš, o čem bi se rad pogovarjal. Recimo ona je čisti kulturnik, ti čisti športnik in potem bo en o smučanju, nogometu, drug o umetnosti…
Forum je zaprt za komentiranje.