Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › celibat celibat anonimni uporabnik 22.08.2012 ob 10:22 zadnji odgovor 22.08.2012 ob 10:30 A to naj bi pomenilo da živiš v nekakšni vrsti celibata???????? Prijavi Boom 22.08.2012 ob 10:30 zadnji odgovor 22.08.2012 ob 10:30 Tako je. Namenila ti je usodo sv. Jožefa. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.