Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zavarovanje

zavarovanje

doslej sem bila zavarovana preko partnerja, saj sem bila brez službe. sedaj jo imam in bom imela zavarovanje. kar me zanima je ali mora on v službi mene odjavit ali ni potrebno ničesar?

Mislim da se avtomatično odjavi, ko se te drugje prijavi. Vendar pokliči na ZZZS in preveri, ker res nisem ziher.

Odjava je nujna, še ena prijava “čez” ni možna. Preverjeno…

to mi je pa sedaj čudno…ker mi delodajalec ni rekel da me nebi šlo zavarovat?!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close