vitko je lepo
kaj pravite 🙂
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m76ji3KtOp1rzhygbo1_500.jpg%5B/quote%5D
Ja, od nekdaj so moškim všeč anoreksične in druge podhranjene. ;))
Ja Robi, samo obstajajo tudi moški, ki so jih všeč zelo suhljate ženske, recimo cat-walk models imajo ponavadi takšne suhljate in dolge noge in to je nekaterim dejansko privlačno. Okusi so različni. Sem imela sošolko v srednji, ki je imela zelo podobno postavo pa ni bila anoreksična, sicer izgledla je da je, samo ni bila čisto nič bolna, enostavno takšno telo je imela.
A zakaj nočem imeti takšnih nog, zato ker meni osebno to ni estetsko in nekako mi ni proporcionalno na ženski ker so noge presuhe. Sama takih nog tudi ne bi mogla nikoli imeti ker imam samo 170cm pa imam drugače zelo dolge noge samo, če bi hotela taka izgledati kot tale na fotki, bi mogla imeti ene 45 kg, bi mogla biti že shirana.
Umiri se ženska, saj če nimaš najmanj 177cm v višino brez štiklov in nog daljših od trupa taka kot tale punca na fotki v lajfu ne moreš biti. Poskušaj se sprejeti takšno kot si, če te pa tip takšne ne mara ga pa skenslaj ker te ni vreden.
Če ne moreš brez njega, potem to pomeni, da nimaš svojega življenja in ga ne boš imela, dokler ne boš mogla brez njega.[/quote]
Robi, kar si napisal je absolutna resnica.
Žal je tako, da se vitkost takoj opazi, toda koliko je to lepo ali ne pa je zelo od človeka do človeka različno, tudi nekateri “vitkeži” pač niso nujno lepi in da nekdo pogujejo fizični izgled s tem kar bi rad imel v zvezi je le njegovo pričakovanje znotraj zveze, če ni teh pogojev izpolnjenoih pa pač gre stran iskat nekaj, kjer bo končno lahko zadovoljil svojo estetsko potrebo; ostalo kot razumem na danem primeru nima veze.
Losaj se tega tipa, ker ga je minila zaljubljenost, rad pa te pač nima.
Bodi malo bolj precizna Krivokljun, lahko bi deklina pomislila na maternični VRAT in bodo spet problemi….. 😉 :))))
Razen zunanje podobe, kakšne druge vsebine ne najde pri tebi ta fant?
Obstajata dve možnosti ali je slep, ali pa vsebina ne obstaja….. 😉
Poznam nekoga, ki je točno tako razmišljal. Na koncu se je končalo tako, da jo je fant zapustil (nekomu, ki je všeč samo zunanja podoba, se pač hitro naveliča, poleg tega ima zelo stroge zahteve, ki jim je skotaj nemogoče ustrčet), ona pa se še danes zdravi za anoreksijo, mnogo let po tem.
Forum je zaprt za komentiranje.