Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ali ženske RES potrebujemo moške??

Ali ženske RES potrebujemo moške??

Včas so rekl: baba je baba, najbolša je slaba.

Men se pa zdi, da to tud za dedce vela. Dlje ko sem na svetu, bolj mi grejo na živce in vidim, da ni od njih nobene koristi, razen da te kdo sem in tja res dobro pof… Za to pa si lah tut dedca najamem, lepga frišnga in mladga, ne pa da ga pol po stanvanju gledam, kako mi od švica strjene štunfe povsod odlaga.

Pa še pof* te večina decov bol slabo, vem kr neki o tem, sem jih mela vsaj 40 do zdaj v življenju. Od te številke so bli mogoče 3 res dobri, vse ostalo pa sama žalost.

Pol pa komunikacija: mam drugo dolgotrajno zvezo, ki je tako kot zakon, ampak vidm, da tud večina drugih žensk meni o decih enako: so z drugega planeta, pa pika.

Škoda da ne živimo vsak na svoji polovici sveta, čez mejo bi hodili samo fu* in po nič drugega. Ne bi jih pogrešala. Raje mam psa (kot domačega lublenčka, ne za kake pokvarjene namene!!!!)

potem si ga pač zato vzameš in si ustvariš svojo polovico sveta in svoje meje…….

zelo so precenjeni, se strinjam

Zapomni si samo to:

življenje je FUL pomembno, obremenjuješ se z nepomembnimi stvarmi…če dobiš moškega, poskusi najti v njem najbolj lepe stvari, uživaj in imej se fajn z njim, spoštuj ga in ne razmišljaj negativno…

predvsem delaj na sebi, da boš fajna, všečna sebi in drugim in verjemi življenje bo dobilo smisel…

z moškim ali brez

.-)

Kaj si pa ti danes slabega doživela?? Če jih ne bi bilo, kdo pa bi metal gate po stanovanju, poscal deske na WC, zamujal na kosilo,…
Pa sej ni tako hudo, moj je ravno 1 teden na službeni poti, pa mi že pošteno manjka. Sploh se nimam na nikogar jezit, živ dolgčas 🙂

Sploh ni res, da jih potrebujemo. Jaz sem samska in uživam v življenju kot mi paše. Nobenih problemov, nobenih obveznosti, nobenga pričkanja glede denarja, počitnic, otrok,………ničesar. No boyfriend-no problems. Delam, kar mi paše noben mi ne more težiti, če mu kaj ne paše. Skratka svobodna, kot ptičica na veji. Pa še na dopust grem lahko za 3tedne ne da bi mi dec teživ, da se mu toliko časa ne da jiti. Prave ženske ne potrebujejo decov, ampak potrebujejo deci njo.

Ne vem no, po moje je tvoj problem v tem, da imaš slabega moškega. Jaz se imam z mojim prav fino. So pač različni. Moj ne odmetava perila po hiši, ne umaže wcja, tudi na kosilo ne zamuja, saj ponavadi kuhava skupaj. Je prijazen in ljubezniv. Z njim se da pogovarjati. Pa se mi nikakor ne zdi, da bi bil edini takšen na svetu. Mislim, da jih je še kar precej.

No, če bi pa morala izbirati med takšnim, kot ga ti opisuješ, in med tem, da sem sama, bi pa seveda da rajši bila sama. Sem bila sama kar nekaj dolgih let in mi tudi za tisto ni žal.

Glede na lepo število nekvalitetnega materiala, ki je praznilo jajca vate, je na mestu vprašanje; kaj pa, če niso moški krivi. Kaj, če se ti tista slaba roba in se zate sploh ni vredno potruditi?

Vsaka rit si svojo srajco najde.

Tvoje mnenje o moških temelji predvsem na 37 slabih fu*ačih in neandertalcu, ki ščije po wc deski in ne zna pospravit štumfov v koš za perilo. Zapomni si – vsaka ženska ima moškega kot si ga zasluži (in obratno).

Tako razočarana, a zopet nisi bila včeraj pof*kana.

Nas NE potrebujete, sej imate MON.

No, tole je pa res katastrofa od izjave…
Hočeš povedat, da so si vse zlorabljane ženske zaslužile takega deca? In obratno?

potrebujemo jih ne, včasih pa so lahko koristni 🙂

No, tole je pa res katastrofa od izjave…
Hočeš povedat, da so si vse zlorabljane ženske zaslužile takega deca? In obratno?[/quote]

Zlorabe so različnih vrst.
Ja, odrasla zrela ženska zmore reči ne in takega tipa tudi zapusti.

No, tole je pa res katastrofa od izjave…
Hočeš povedat, da so si vse zlorabljane ženske zaslužile takega deca? In obratno?[/quote]

Na nek način ja, ker so vztrajale v takem razmerju, sicer pa ni bilo mišljeno za ekstremne situacije.

mnenju avtorice posta. sem imela sicer dosti več moških kot ona, ampak to ni merilo za zaključek zakaj se moški in ženske potrebujemo. sej zato pa je cerkev naredila zakon – en moški, ena ženska. zaradi varnega in rednega seksa. in razmnoževanja. res nobena globoka filozofija. in tako kot moški lahko brez ženske lahko tudi ženska brez moškega.
kar se mene tiče mi je dosti težje v paru, pa se trudim. nikakor ne gre, ker sem zelo samostojno in samosvoje bitje in se ne morem navadit na kompromise in dogovore. še najbolje mi je v vezi, v kateri vsak od naju živi v svojem fletu in se obiskujeva. pod isto streho pa nikakor.

No, tole je pa res katastrofa od izjave…
Hočeš povedat, da so si vse zlorabljane ženske zaslužile takega deca? In obratno?[/quote]

Tudi meni gredo lasje fajn pokonci, ko slišim takšno primitivno izjavo … Se pravi je tudi vsak otrok, ki je bil žrtev posilstva, pedofilstva kriv, ker si to zasluži … A tudi glede bolezni velja, da če jo nekdo ima ali dobi, da si jo zasluži?! Za kaj to velja – mi lahko razložiš Japalena???? Dajte malo razmišljat kaj za vraga pišete …
Dejstvo je, da se človek v življenju velikokrat najde na napačnem mestu – spozna napačnega moškega, napačne moške, napačno prijatlejico, zaradi službe ima tečno šefico … tako pač je. Naključje ali usoda – vendar si vse kar nas doleti slabega ne zaslužimo!

Kako ste si različne, mene se pa moja drži kot klop.

¨Nezadovoljna¨,mi lahko poveš,zakaj za vse kriviš moški spol?
Si morda ti ženska z generalno napako?
Če praviš,da si jih imela vsaj 40,in nobeden ni bil pravi zate.

Te ne obtožujem,samo res bi rada slišala tvoje mnenje.

No, tole je pa res katastrofa od izjave…
Hočeš povedat, da so si vse zlorabljane ženske zaslužile takega deca? In obratno?[/quote]

Zlorabe so različnih vrst.
Ja, odrasla zrela ženska zmore reči ne in takega tipa tudi zapusti.[/quote]

Jam ga zapusti. Vprašanje je samo, ali si ga je res zaslužila?

No, tole je pa res katastrofa od izjave…
Hočeš povedat, da so si vse zlorabljane ženske zaslužile takega deca? In obratno?[/quote]

Tudi meni gredo lasje fajn pokonci, ko slišim takšno primitivno izjavo … Se pravi je tudi vsak otrok, ki je bil žrtev posilstva, pedofilstva kriv, ker si to zasluži … A tudi glede bolezni velja, da če jo nekdo ima ali dobi, da si jo zasluži?! Za kaj to velja – mi lahko razložiš Japalena???? Dajte malo razmišljat kaj za vraga pišete …
Dejstvo je, da se človek v življenju velikokrat najde na napačnem mestu – spozna napačnega moškega, napačne moške, napačno prijatlejico, zaradi službe ima tečno šefico … tako pač je. Naključje ali usoda – vendar si vse kar nas doleti slabega ne zaslužimo![/quote]

Zanimivo, kako si vsaka po svoje interpretira mojo izjavo…sedaj ste jo mone nadrgadile že na otroke, na bolezni in šefice, kje qrac sem pa to jaz izjavila?? In meni gredo lasje pokonci, ko nekdo svoje razmišljanje pripne na mojo izjavo. Nikjer nisem izjavila, da si vse, kar se nam slabega zgodi, zalsužimo, zato prosim, razmsili in 5x vdihni, preden napišeš kaj takega.

Ona jih potrebuje še 120, da bo lahko pričela z izborom.

Poslušaj, moškega ne DOBIŠ, pač pa IZBEREŠ. Vsaj v naši družbi je tako.
Otrok ne izbira, dobi starše.
Bolezen ne izbira, nekdo jo dobi nekdo ne.

Če tebe DOLETI slab človek, potem se mu pač umakneš – ne pa, da rineš v neko vezo.

Zlorabe so različnih vrst.
Ja, odrasla zrela ženska zmore reči ne in takega tipa tudi zapusti.[/quote]

Jam ga zapusti. Vprašanje je samo, ali si ga je res zaslužila?[/quote]

Tale zaslužila je čist adijo.
Jaz pod zaslužek težko štejem ljudi, jaz si zaslužim samo denar.

Če bereš različne teoretike, se njihova mnenja razlikujejo, noben pa ne zna neizpodbitno dokazat, da ima prav, torej ti tega, če moške rabimo, nihče ne more povedati.

Substitut za partnersko ljubezen je ljubezen do otrok, staršev, živali, prijateljev…ampak a je to res kvaliteten substitut? Če ni, potem nas pomanjkanje ljubezni dela prazne, živimo nekvalitetno in se to pozna na vsakem koraku. Na monu npr.:-) kolko je tu ene žlehnobe..ufuf:-)

Če vemo, da človeško telo rabi vrsto snovi, katerih pomanjkanje povzroča nekvalitetno življenje, utrujenost, bolezni in na koncu prezgodnjo smrt

in

če je enako pri ljubezni, katere pomanjkanje tudi povzroča nekvalitetno življenje, ker ena od čustvenih potreb ni zadovoljena

potem pridemo do zaključka, da lubezen rabimo. K temu mnenju se najbolj nagibam.

Žižek pravi, da če imaš serijske monogamne zveze, za katere vedno na koncu rečeš partner ni bil pravi torej tudi ljubezen ni bila prava, da če ni bila prava, da je torej sploh ni bilo. To je samo ena od neznank pri tvojem vprašanju. Definicija ljubezni. Potreba po ljubezni. ….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close