po 33 letu
20, 33, 45, 57, 83
to so samo številke, človek jim pa sam da svojo “vrednost”, eni so pri 33 bolj upokojenški kot nekdo pri 60 ali 70, tako da meni to do kdaj se kaj lahko, nič ne pomeni.
Ok ja, so neke biološke determinante, teh se ne da spremenit, in pa družbene, te pa je pol od posameznika odvisno kolk jih sprejema in kolk se jim podreja.
odvisno od ohranjenosti kolkov in čeljustnih zgibov, a ne….
da si ne bi kaj izpahnila, saj veš…
sicer pa, pred skakanjem gumitvista si predoziraš glukozamin in voltaflex, pa ni hudič, da ne bi preživela…[/quote]
Ampak tole s čeljustjo je resnica:). Moja babi je recimo veliko žvečila in sedaj pri 45-ih ima resne težave. Uff bom upoštevala preventivo…raje to kot kurativa:). Ker posledice obrabe čeljustne kosti so hude…omejitev govora:). Najhujša kazen, ki me lahko doleti:)).
Tole z gumitvistom ne štekam:). Za kakšne vrste zdravil gre? Dobim za kolegico v lekarni brez recepta?:) Aja, saj Jaklič tala kot bonbone:). Ker ona bi res rada skakala, pa ne ve, če je to prav:).
Forum je zaprt za komentiranje.