Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Prav jezna sem na te slovenske neodločne/neresne moške

Prav jezna sem na te slovenske neodločne/neresne moške

Ne mislim it v podrobnosti, samo da nekdo pri 35+ ni toliko, da spelje eno zadevo, pol ga pa tud qrac gleda. sam čvek vas je, nabijate to pa ono, ko je pa treba v akcijo, pa mate kar naenkrat delo pa pozabite pa obljubljate, ja se bomo zmenil, bomo šli. Ne, ne gre za seks, preden popolne mone in moneti skočijo v luft. Včasih bi take neresneže samo tepla, joj, namahala bi jih, da bi si zapomnili za vse večne čase. Mame so jih očitno premalo in jim ni ratalo vcepit enega normalnega spoštljivega odnosa. Da ne omenjam, ko se umakneš, pa spet postaneš zanimiv. Otročje in skrajno nezrelo.

tako pa sem se spihala, vi pa kr udrite po siromaku.

Zanimiv ostaneš še naprej, če držiš distanco…..

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

O tečnoba. :)))

In koliko meri v dolžino tvoj distančnik? 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Takoj, samo povej, po katerem:)

Sama zlehtnoba jih je ja.

Drugič še pravočasno prepoznaj takšne mlečneže in se jih izogibaj v velikem loku:). Škoda tvojega časa:).

Ja, samo meni do igric ni. Če se za nekaj zmeniš, potem speljimo to, če ne, naj ne sili toliko pa sprašuje, da človeku daje napačen dojam, da je res zainteresiran. Da ne bo pomote, se ni zgodilo samo enkrat, sem dala priliko za ponovni preizkus. Pa ponovni padec. No, sej bo dojel, da je na ignoru. Če ne prej, pa kasnej hehe

V bistvu sem jezna nase, da sem sploh nasedla, samo človeka res ne moreš takoj prečitat, ne veš, koliko naklada (tudi sam sebi), dokler se pač ne opečeš.

Nauk basni? Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me. Torej nobenih popravnih izpitov. In potem bomo spet ženske grde, ker smo tako nepopustljive, no, z razlogom.

Tut ženske mate velik masla na glavi, ste neresne, neodločne, izkoriščevalske… Ptem se pa čudite zakaj smo taki, take nas niso naredilemmamice ampak ve!!!

Čim težave, ki jih opažaš na tvojem tipu posplošuješ kar na vse slovenske moške, si povedala vse o svojem mentalnem dometu. Njemu primerni so tudi moški, ki te obkrožajo. Ker tisti ki bi imel kvalitete kakršne želiš, definitivno ne išče takšne kokoši.

O tečnoba. :)))

In koliko meri v dolžino tvoj distančnik? ;)[/quote]

Važna je tehnika….je rekel tip z majhnim in veliko domišljijo….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

O tečnoba. :)))

In koliko meri v dolžino tvoj distančnik? ;)[/quote]

Važna je tehnika….je rekel tip z majhnim in veliko domišljijo….[/quote]

He, he, si predvidljiv. 🙂
Pa drgač, vse okej? Imaš kakšno na distanci?? 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Popolna brca v temo. Ne gre za mojega tipa in ne posplošujem na vse. Napisala sem vsi taki, torej vsi, ki ste taki. Morda imaš samo ti probleme z dojemanjem.

Sicer sem pa že dobila odgovor. To je zato, ker preveč vlagam v odnose, tudi če so ti zgolj površinski. Se učimo ane, cel lajf.

Pa dobr spite.

Važna je tehnika….je rekel tip z majhnim in veliko domišljijo….[/quote]

He, he, si predvidljiv. 🙂
Pa drgač, vse okej? Imaš kakšno na distanci?? ;)[/quote]

Ne bi blo slabo…se javiš?

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Popolna brca v temo. Ne gre za mojega tipa in ne posplošujem na vse. Napisala sem vsi taki, torej vsi, ki ste taki. Morda imaš samo ti probleme z dojemanjem.

Sicer sem pa že dobila odgovor. To je zato, ker preveč vlagam v odnose, tudi če so ti zgolj površinski. Se učimo ane, cel lajf.

Pa dobr spite.[/quote]

V bistvu si jezna na točno določenega, torej enega. Dvomim da si že naletela na več takih.
Jaz mislim, da bi se večina na konkretno pobudo pozitivno odzvala. Zakaj je tvoj primerek tako cagav, pa ve le on sam.

Pa najd si že enga južnaka – ti so najboljši – vsaj tako trdijo mone!!!

Verjetno ti je obljubil, da se bo ločil od svoje žene in bo s teboj. Poznamo take. Get your own life bitch!!!

Ker mamice niso ženske?

Neoldočen je pač zato, ker mu nisi dovolj všeč, žal. Sama sem pristaš, da lahko ženska svojo simpatijo sicer spodbuja, ne more pa narediti nič namesto njega… Moški s tem, ko prevzame iniciativo in predlaga zmenek, pokaže, da mu je nekaj do tebe.

Sploh ne upoštevaš, da je morda takšen tip. Niso vsi tako na horuk kot ti. Upoštevaj različnost med ljudmi. Ti pač ne odgovarja tak tip, sedaj se pa odloči, ali se boš malce spremenila, ali pa ga pusti pri miru. Njega ne boš spremenila, spremeniš lahko le sebe.
Sicer pa, jaz take tečnobe tudi ne bi prenašala.

Pisala sem v afektu, zato pa je MON 🙂 Ni šlo za nič spolnega, čist samo en dogovor, ki je že večkrat padel v vodo.

Ja, seveda, spremenit ga ne morem niti nočem. Bolj sem bila razočarana da ni drugačen, ker če bi bil, bi lažje funkcionirala. Ne moreš pa človeka spoznat iz prve.

Tak je, spoznanja so del življenja, včasih pa niso preveč prijetna.

Mi je žal, da sem vas opeharila za eno sočno zgodbico, ampak imate dost drugih tem.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close