Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek prstani od bivšega

prstani od bivšega

kaj ste storile z prstani, ki vam jih je podaril bivši partner? Ali jih nosite? Kaj pa na to pravijo novi partnerji? Malo mnenj v tej smeri, hvala!

Če so prstani moji, jih bom seveda nosila, neglede od kod so prišli. Tist nakit, ki mi pa ni preveč všeč, se je pa spremenil v zlato rezervo in je v škatlicah.
Kaj pa partner pravi? Nič, ker mu ne razlagam odkod in kaj in tudi njega ne moti in ga nima kaj motiti.

No, mene bi samo motilo. Vsekakor nakita takšnega izvora ne bi nikoli več nosila. V smeti!

Nosim čudovite uhane in prstane, ki jih je hčeri dala njena prijatlca od njenega bivšega. Nekomu vedno pride prav.

Jaz bi svoji ženski vzel nakit, ki ga je dobila od ex-partnerjev, lepo prodal…in šel po buffetih.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ti se pa nisi še nič poboljšal, te ni nič spametovalo? Samo sisanje ti gre po glavi, kot dojenčku!

Ojej, zakaj bi pa zlate prstane in verižice metala v smeti. Še napej jih nosim, saj so moji.

Ojej, zakaj bi pa zlate prstane in verižice metala v smeti. Še napej jih nosim, saj so moji.[/quote]no ravno v smeti ne, sem za kakšno prodajo. Mojega novega zelo moti nakit od mojega bivšega, za drugo mi ni, samo en prstan mi je pa res lep, sem sama izbrala. Samo nočem ga nositi, da se ne kregam z novim. Naj še to prodam?

Jaz bi jih dala pretopit, oz. zamenjala za nekaj drugega

Jaz en prstan nosim, ker sem se navadila nanj in mi je všeč. Po pravici povedano se skoraj nikoli niti ne spomnim na njegov izvor in sem se na to spomnila šele, ko sem videla tole temo. Moj me pa v bistvu nikoli ni spraševal od kod je prišel kakšen prstan, tako da niti ne ve od kod izvira, niti ni pomembno.
Nekatere tukaj pišete kot da bi se ob pogledu na nakit vsakič spomnile na bivšega in potem obujale spomine. No, eni tako, drugi tako – sem vesela, da lahko nosim nakit brez kakšnih čustvenih pretresov, če se pa na kaj spomnim pa tud nikogar ne boli. Nisem pa na nobenega od bivših tako jezna, da bi se želela znebit vsega kar bi me lahko spomnilo nanj, to pa res.

Ojej, zakaj bi pa zlate prstane in verižice metala v smeti. Še napej jih nosim, saj so moji.[/quote]no ravno v smeti ne, sem za kakšno prodajo. Mojega novega zelo moti nakit od mojega bivšega, za drugo mi ni, samo en prstan mi je pa res lep, sem sama izbrala. Samo nočem ga nositi, da se ne kregam z novim. Naj še to prodam?[/quote]

Jaz bi v tem primeru raje prodala tipa.

Jaz jih ne nosim, ampak ne zaradi tega, ker so od bivšega, ampak samo zato ker nosim zdaj belo zlato in bi se rumeno teplo s tem kar nosim zdaj (zaročni, poročni). Imam jih pa lepo spravljene, mož ve od koga so, ampak ga ne moti. Niti ga nima zakaj, saj so moji.

Ti se pa nisi še nič poboljšal, te ni nič spametovalo? Samo sisanje ti gre po glavi, kot dojenčku![/quote]

seveda sem se poboljšal, nič več ne jem mamil…torej sem na dobri poti!

Bufeti so pa super zadeva, skoz se dogaja, pa še žejen nisi.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Jaz pa mislim, da ni spoštljivo do nove partnerice nositi verižico, obesek, prstan, ki sem jih dobil od prejšnje. S tem samo kažemo, da smo kot srake bolj navezani na tisto kar se blešči in ne na partnerko. Če gre za bižoterijo, bi to podaril (nečakom, bratom, otrokom…). Če gre za žlahtne kovine/kamne pa bi definitivno to odprodal v kaki zlatarni in kupil svoji dragi kaj takega, kar je njej všeč.

Obvezno zmetat v smeti, in če imaš kakšnega otroka z njim , tudi v kontejner!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

no ravno v smeti ne, sem za kakšno prodajo. Mojega novega zelo moti nakit od mojega bivšega, za drugo mi ni, samo en prstan mi je pa res lep, sem sama izbrala. Samo nočem ga nositi, da se ne kregam z novim. Naj še to prodam?[/quote]

Jaz bi v tem primeru raje prodala tipa.[/quote]

Kera pa misliš da bo hotla tacga imet? Boš morala še zlatnino zraven priložit, da bo kera vzela

ko mi bo sedanji partner kupu kakšen prstan pol bom pa nosila njegovga
dokler mi ga pa ne, bom pa tiste ki jih imam in so mi všeč pa čeprav so od bivšega….

ampak se ni za bati da bi kmalu imela kej novega na roki ….

…sem mu jih pa vrnila. Se mi je zdelo tako najbolj fer.

ko sem šla narazen s fantom, sem zapestnico in verižico, ki mi jih je podaril pustila kar pri njemu, mogoče mi bo enkrat žal, ampak tako sem čutila…nisem hotla imeti spominov, pa čeprav v predalu v škatlici…

Bravo, logično in pošteno razmišljanje.

Ženske, postavite se v vlogo vaših ( novih) moških: verjetno vam nebi bilo prijetno, ko bi vaša partnerica nosila materialni”spomin” na bivšega. Samo zato, ker je žlahtna kovina s cirkonom ali pa kakšnim bolj žlahtnim kamnom. A je to spoštljivo potem do vas kot novega partnerja, nove zveze, novega čustvovanja in nove ljubezni? S tem se kaže, kakšne materialistke ste nekatere – čustveno navezane na – nakit.
Podarjanje nakita partnerja partnerju je vezano na določeno čustvovanje – vedno! In če ga še vedno nosiš od nekoga, ki ti ga je podaril v pretekli zvezi pomeni, da še nisi razčistila sama s seboj glede te zveze.

Bravo, logično in pošteno razmišljanje.

Ženske, postavite se v vlogo vaših ( novih) moških: verjetno vam nebi bilo prijetno, ko bi vaša partnerica nosila materialni”spomin” na bivšega. Samo zato, ker je žlahtna kovina s cirkonom ali pa kakšnim bolj žlahtnim kamnom. A je to spoštljivo potem do vas kot novega partnerja, nove zveze, novega čustvovanja in nove ljubezni? S tem se kaže, kakšne materialistke ste nekatere – čustveno navezane na – nakit.
Podarjanje nakita partnerja partnerju je vezano na določeno čustvovanje – vedno! In če ga še vedno nosiš od nekoga, ki ti ga je podaril v pretekli zvezi pomeni, da še nisi razčistila sama s seboj glede te zveze.[/quote]

A dej no mir? Vkolikor si sama izberem podarjeni nakit, ga nosim tudi po končani zvezi. Ne nosim pa nakita, ki mi ni všeč, pa čeprav mi ga podari v času trajanja zveze. BO šlo?

Eni st epa res posrečeni, verjetno se oglašate taisti, ki zagovarjate mnenje, da se po končanih vezah mečejo v smeti tudi slike … tako kot je predhodnik napisal – čudno, da ne tudi otroke ..

ti povem samo tole:
če poskušaš prodat nakit, dobiš zanj tako mizerno ceno v primerjavi s tem, kaj si dal zanj, da se lahko zjokaš…. da bi pa dobil za to toliko, da bi lahko kupil drugega… sanjaj dalje ja… ti mimo nakita še šla nisi…

Bravo, logično in pošteno razmišljanje.

Ženske, postavite se v vlogo vaših ( novih) moških: verjetno vam nebi bilo prijetno, ko bi vaša partnerica nosila materialni”spomin” na bivšega. Samo zato, ker je žlahtna kovina s cirkonom ali pa kakšnim bolj žlahtnim kamnom. A je to spoštljivo potem do vas kot novega partnerja, nove zveze, novega čustvovanja in nove ljubezni? S tem se kaže, kakšne materialistke ste nekatere – čustveno navezane na – nakit.
Podarjanje nakita partnerja partnerju je vezano na določeno čustvovanje – vedno! In če ga še vedno nosiš od nekoga, ki ti ga je podaril v pretekli zvezi pomeni, da še nisi razčistila sama s seboj glede te zveze.[/quote]

A dej no mir? Vkolikor si sama izberem podarjeni nakit, ga nosim tudi po končani zvezi. Ne nosim pa nakita, ki mi ni všeč, pa čeprav mi ga podari v času trajanja zveze. BO šlo?

Eni st epa res posrečeni, verjetno se oglašate taisti, ki zagovarjate mnenje, da se po končanih vezah mečejo v smeti tudi slike … tako kot je predhodnik napisal – čudno, da ne tudi otroke ..[/quote]

Glej, zame je tvoje napisano še vedno materializem -čeprav si izbrala sama, plačal je bivši.. Obračaj, kolikor hočeš 😛 Bo šlo?

Zakaj si pa po končani zvezi sama ne kupiš prstana, starega, ki ti je všeč, je bil izbran s tvoje strani, plačan s strani bivšega, pa daš v račun? A ni to neke vrste nespoštovanje do novega partnerja, da vpričo njega nosiš prstan od bivšega?

A dej no mir? Vkolikor si sama izberem podarjeni nakit, ga nosim tudi po končani zvezi. Ne nosim pa nakita, ki mi ni všeč, pa čeprav mi ga podari v času trajanja zveze. BO šlo?

Eni st epa res posrečeni, verjetno se oglašate taisti, ki zagovarjate mnenje, da se po končanih vezah mečejo v smeti tudi slike … tako kot je predhodnik napisal – čudno, da ne tudi otroke ..[/quote]

Glej, zame je tvoje napisano še vedno materializem -čeprav si izbrala sama, plačal je bivši.. Obračaj, kolikor hočeš 😛 Bo šlo?

Zakaj si pa po končani zvezi sama ne kupiš prstana, starega, ki ti je všeč, je bil izbran s tvoje strani, plačan s strani bivšega, pa daš v račun? A ni to neke vrste nespoštovanje do novega partnerja, da vpričo njega nosiš prstan od bivšega?[/quote]

Nekatere ste pa res čisto blazne … če se ljubezen po tvoje meri po tem, kaj nosiš oz. vržeš stran po končani zvezi, imaš ogromen problem – predvsem s spoštovanjem do sebe.

p.s. : da se ne razpočiš, sila malo reči imam – materialnih – ker enostavno nisem za podarjana, tisto malo kar imam, pa mi je všeč in rada nosim. Ti pa svetujem, da raje ne “mori” človeku in zaključi z z vezo š preden pride do resnejše skupnosti – ker je malo tako trčenih ljudi, ki bi zaradi takih malenkosti metali celotno preteklost v smeti.

Bravo, logično in pošteno razmišljanje.

Ženske, postavite se v vlogo vaših ( novih) moških: verjetno vam nebi bilo prijetno, ko bi vaša partnerica nosila materialni”spomin” na bivšega. Samo zato, ker je žlahtna kovina s cirkonom ali pa kakšnim bolj žlahtnim kamnom. A je to spoštljivo potem do vas kot novega partnerja, nove zveze, novega čustvovanja in nove ljubezni? S tem se kaže, kakšne materialistke ste nekatere – čustveno navezane na – nakit.
Podarjanje nakita partnerja partnerju je vezano na določeno čustvovanje – vedno! In če ga še vedno nosiš od nekoga, ki ti ga je podaril v pretekli zvezi pomeni, da še nisi razčistila sama s seboj glede te zveze.[/quote]

A si si luluko todi odšraufala pa stran vrgla (aj jo je ja bivši uporabljal), ali jo tudi novemu ponujaš?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close