Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › MOški – kakšen brivnik predlagate? MOški – kakšen brivnik predlagate? anonimni uporabnik 19.05.2012 ob 14:21 zadnji odgovor 20.05.2012 ob 09:18 Kupila bi ga sinu za 18.roj d. Do sedaj uporablja žiletke, bradice je še bolj malo. Slišala sem, da naj kupim Braun… Gledam na spletu, da so zelo različne cene. Kaj se najbolj obnese, kaj priporočate? Prijavi matjazko 19.05.2012 ob 22:01 zadnji odgovor 20.05.2012 ob 09:18 Brivniki nadražijo kožo, jaz jih ne maram. Prijavi [i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i] Robi… 20.05.2012 ob 08:38 zadnji odgovor 20.05.2012 ob 09:18 Žiletka še bolj razdraži kožo. Za kakšen cenovni rang pa se gre ? Prijavi PUMA 20.05.2012 ob 09:18 zadnji odgovor 20.05.2012 ob 09:18 Men se tut zdi žiletka normalno. Brivniki uničujejo kožo, vsaj men. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.