bi zamerili
bi me prizadelo. ker se nikoli ne pogovarjava na ta način, s takimi res prostaškimi in primitivnimi besedami. jaz sem občutljiva nanje, ker sem se tega sranja naposlušala v otroštvu in nikoli več v življenju si ne bom dovolila, da mi kdorkoli tako z mano govori.
če pa to sprašuješ, pa dvomim, da ti je tako zelo vseeno. to ni besednjak dveh odraslih, normalnih ljudi. pika. ja, tudi jaz včasih zakolnem, ampak pri sebi, zase, nikoli te besede ne letijo na druge ljudi.
Ma ne more priti do tako nizkotnega, nespoštljivega, obscenega vedenja, to je vendar hud greh a veš….ni to zajebancija…morda je sprejemljivo rečt: krščen matiček, samo potem obvezno v nedeljo po kurhek!
Uh…izrekla sva si že svašta. Ampak to vedno v navalu jeze, ko sva bila res čist sneta s ketne. Ampak, ko sva prijazna in neskregana sva prijazna. Si pa teh besed ne zameriva, sej človek mora včasih ventile spucat.
Ena k je šla zarad prasice, kako ti je pa v postli govoril? 🙂 A če te tam kliče prasica, ne zameriš? :))))
Forum je zaprt za komentiranje.