Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek bi zamerili

bi zamerili

Bi zamerili partnerju, če bi vam rekel:”jebi se” (v jezi)?Jaz, ker vem zakaj sva se počila, mu ne bi zamerila. Pa vi?

men moj tega ne bi nikdar rekel, kar zase ne morem trdit 🙂

bi me prizadelo. ker se nikoli ne pogovarjava na ta način, s takimi res prostaškimi in primitivnimi besedami. jaz sem občutljiva nanje, ker sem se tega sranja naposlušala v otroštvu in nikoli več v življenju si ne bom dovolila, da mi kdorkoli tako z mano govori.

če pa to sprašuješ, pa dvomim, da ti je tako zelo vseeno. to ni besednjak dveh odraslih, normalnih ljudi. pika. ja, tudi jaz včasih zakolnem, ampak pri sebi, zase, nikoli te besede ne letijo na druge ljudi.

Zakaj? Se greš stuširat, prideš nazaj in mu izpolniš željo. Pa naj pisne, če si upa….

Jaz mu rečem še vse kaj drugega, on pa ve kaj sme in kaj ne:)

ti si mu to rekla zaradi sladice, pa si mu ful zamerila, ej daj se z njim pogovori, če se bo sploh hotel pogovarjati s teboj, mi imamo druge teme, ne takšne trapaste provokacije, ki si jih sama zakuhala, zdaj naj pa mi rešujemo…

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Ne, pač v trenutku jeze rečeš kako kletvico…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ne.

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Pozabil dodat, midva se iskreno ljubiva, sva povezana, se čutiva, sva prijatelja….ohhhhhh, sploh ni možno da bi prišlo do tovrstne izjave.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Če pa že pride ti pa itak oprosti, ker jo z dobrim kosilcem pomiriš. Saj veš, ljubezen gre skozi želodec …

Ne bi zamerila.

http://styling.over.net/ Svetujem vam na forumu http://med.over.net/forum5/list.php?79

Ma ne more priti do tako nizkotnega, nespoštljivega, obscenega vedenja, to je vendar hud greh a veš….ni to zajebancija…morda je sprejemljivo rečt: krščen matiček, samo potem obvezno v nedeljo po kurhek!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Si ti na tej sliki?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Meni je ta slikca močno podobna Nicole Kidman:)))

Ja meni tudi….samo nikoli se ne ve…beseda ni konj, saj veš jaz itak ne spoštujem zakona in bi takale dečva pasala, da se spotakne…:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Takoj bi se ločila če mi izjavi kaj takega!!

__________________________

Ne bi. Je pa bila zadnja ( “usodna” ) njegova beseda : prasica. No, potem sem pa začela pakirat.
Jebi se mi je čist vsakdanje. Isto budalo, buh, kak si prtegnjena ipd. Prasica mi pa nekak ne sede 😛


ojoj kam smo prišli :((

Ne,zakaj bi zamerila. Midva se imava rada, a kdaj pride do tega da je jeza tako močna…..ja marsikaj sva si že rekla in vse nato pozabila. V navalu jeze marsikaj rečemo a ne mislimo resno.


ojoj kam smo prišli :(([/quote]

Kaj čes. To zame ni žalitev, konec koncev se z partnerjem itak jebeš vsak dan. Če ne spodaj, pač zgoraj :)))))

pr nas je kr pejd se solit

zakaj bi se ločila zaradi takšne besede, kako se pa vidva spravita k temu.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

ja pa ja bi se ločila, samo jezik bi držala za zobmi cel teden, po tem bi bilo pa spet vse dobro, vmes bi pa premislila o ličitvi.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Uh…izrekla sva si že svašta. Ampak to vedno v navalu jeze, ko sva bila res čist sneta s ketne. Ampak, ko sva prijazna in neskregana sva prijazna. Si pa teh besed ne zameriva, sej človek mora včasih ventile spucat.

Ena k je šla zarad prasice, kako ti je pa v postli govoril? 🙂 A če te tam kliče prasica, ne zameriš? :))))

Bi zamerili, če bi vam partner rekel “pejt se solit” ali “pejt frit”?

“jebi se” mi ne pomeni neko žaljivko, v bistvu to slišim kot “pusti me na miru”, samo z drugimi besedami.
Če bi mi pa rekel, da sem neumna, bi pa že bila užaljena. S tem se pa pri nas ne gremo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close