Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ste kdaj povabili policistko na pijačo in ali vam je napisala kazen?

Ste kdaj povabili policistko na pijačo in ali vam je napisala kazen?

Ste kdaj povabili policistko na pijačo? Kašno kazen ti lahko napiše? Niso vse policistke dobre nekatere znajo bit žleht.

Pred tem, ko smo storili prekršek, ali zatem? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne, mislim če ste videli kako lepo policistko in ste se potem odločili da bi jo povabili na pijačo 😀
in če ste jo ali vam je napisala kazen ker jo ne bi smel tega vprašat.

Zakaj pa je tega ne bi smel vprašati ?
Na podlagi katerega člena, bi te kaznovala ?

Ne, mislim če ste videli kako lepo policistko in ste se potem odločili da bi jo povabili na pijačo 😀
in če ste jo ali vam je napisala kazen ker jo ne bi smel tega vprašat.[/quote]

Odvisno, če res naletiš na kakšno žleht, ti jo lahko napiše, “ker si se nedostojno vedel, jo nadlegoval, ko je bila na službeni dolžnosti” :))

Za policiste vem, da niso tako žleht 🙂

Povabilo na kavo pa res ni nedostojno dejanje. 🙂

Čist odvisno, kako si ga kakšna policistka razlaga…ene so vesele, druge pa v povabilu vidijo vse “kar hočejo” 🙂 pa če so še žleht povrhu … 🙂

Čist odvisno, kako si ga kakšna policistka razlaga…ene so vesele, druge pa v povabilu vidijo vse “kar hočejo” 🙂 pa če so še žleht povrhu … :)[/quote]

Ja, ene še prav posebej žleht, ko to prime od zadaj, noge moraš razširiti, roke položiti na haubo avta, pa te celega od glave do pet pretipa za sumljivimi elementi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Čist odvisno, kako si ga kakšna policistka razlaga…ene so vesele, druge pa v povabilu vidijo vse “kar hočejo” 🙂 pa če so še žleht povrhu … :)[/quote]

Ja, ene še prav posebej žleht, ko to prime od zadaj, noge moraš razširiti, roke položiti na haubo avta, pa te celega od glave do pet pretipa za sumljivimi elementi.[/quote]
Takšnih izkušenj pa nimam s policistkami….:)
Bolj prijetne…Včasih z njimi debatiram več ur….
So med njimi prijetne ženske, pa tudi tečne..Kot vsepovsod.


Ti pa res na veliko debatiraš z ženskami… Hm… kakšen poseben hobi ti je to?
Saj ne, da sem ljubosumna, ali kaj takega, da ne bo pomote. Si pa ne morem kaj, da ne bi moje misli odtopotale v smer zaključevanja, da z drugimi ženskami debatiraš zato, ker smo ženske zanimivejše od moških in imamo večjo vrednost, kot moški…


Z ženskami je možno poglobljena debata o čustvih in smislu življenja…:)


Z ženskami je možno poglobljena debata o čustvih in smislu življenja…:)[/quote]
Prosim ne pozabiti kvantne fizike 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Z ženskami je možno poglobljena debata o čustvih in smislu življenja…:)[/quote]
Prosim ne pozabiti kvantne fizike 🙂 :)[/quote]
Če pa ne poznam policajke, ki bi jo zanimala kvantna fizika…:)
Res je, da imam tu zraven eno policajko….Pa je fizika ne zanima…:)


Prosim ne pozabiti kvantne fizike 🙂 :)[/quote]
Če pa ne poznam policajke, ki bi jo zanimala kvantna fizika…:)
Res je, da imam tu zraven eno policajko….Pa je fizika ne zanima…:)[/quote]

Kaj pa vsaj klasična fizika, npr gravitacijska sila oz. med dvema telesoma?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Če pa ne poznam policajke, ki bi jo zanimala kvantna fizika…:)
Res je, da imam tu zraven eno policajko….Pa je fizika ne zanima…:)[/quote]

Kaj pa vsaj klasična fizika, npr gravitacijska sila oz. med dvema telesoma?[/quote]
Preveč osebnih stvari ne smem spraševati…Mi lahko nadene lisice…:)

Ne, mislim če ste videli kako lepo policistko in ste se potem odločili da bi jo povabili na pijačo 😀
in če ste jo ali vam je napisala kazen ker jo ne bi smel tega vprašat.[/quote]

Odvisno, če res naletiš na kakšno žleht, ti jo lahko napiše, “ker si se nedostojno vedel, jo nadlegoval, ko je bila na službeni dolžnosti” :))

Za policiste vem, da niso tako žleht :)[/quote]

Potem je bolje da jo ne povabim na pijačo 😀
Na videz mi deluje zelo simpatična, kakšno srce ima pa ne morem vedet. Če ima hladno srce potem mi zna dat kazen za nedostojno obnašanje.
Veliko je samskih in med njimi je zagotovo nekaj policistk 🙂


Prosim ne pozabiti kvantne fizike 🙂 :)[/quote]
Če pa ne poznam policajke, ki bi jo zanimala kvantna fizika…:)
Res je, da imam tu zraven eno policajko….Pa je fizika ne zanima…:)[/quote]

Če boš spet imel zraven sebe policajko jo vpraš kaj bi si ona mislila če bi nekdo prišel do nje in jo povabil na pijačko 😀

Če ti deluje simpatična, ti kar povabi… kaj še čakaš. Saj veš, cagav ded ni še nikol pri babi spal.:)

Če slučajno ni samska ti bo že povedala, na pijačo pa vseeno lahko gresta. Saj to ni greh 🙂

Če ti deluje simpatična, ti kar povabi… kaj še čakaš. Saj veš, cagav ded ni še nikol pri babi spal.:)

Če slučajno ni samska ti bo že povedala, na pijačo pa vseeno lahko gresta. Saj to ni greh :)[/quote]

Greh res ni 🙂

No, pol pa kar v akcijo in jo povabi na pijačo… da se vsaj prepričaš ali je žleht ali ni? 🙂

Še to. 🙂

Baje bodo policisti v kratkem štrajkali… tako da, če jo takrat vprašaš ti kazni ziher ne bo napisala.:)

Kdo je koga kopiral?

http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=30791

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close