pa je šel
Po dveh mesecih skupnega življenja se je danes z ihto oblekel in šel…Razlog, zjutraj se je želel stuširat in nisem sčistla bane, pred tem sem kopala psa. Ne sčistla, po njegovem ni bila dovolj čista. Najedal mi je, da v taki svinariji on ne more bit, drugače sem zelo zelo vržena na čistočo, da nisem normalna…Vzela sem čistilo in začela bano ribat, on pa v zrak, da ga drkam v glavo, da me ima poln kufer, naj si najdem drugega za zafrkavanje…Oblekel se je in šel, jaz nisem rekla nič druga kot da naj pač bo kot želi.
Evo in sem zopet samska….pa tako lep dan je zunaj:)
Pezde ni živel v svojem pesjaku, ampak v TUJEM stanovanju, če sem prav razumela.
@zdaj že bivši….bodi presrečna, da si se znebila koleričnega krete**. Če si pametna, v kar ne dvomim, ga kljub prošnjam ki sledijo, ne spusti več v stanovanje. Če ga boš spustila boš videla, da se bo bebo spet znesel nad teboj zaradi tega ali onega razloga. Takšni nedonošenčki vedno kaj najdejo.
Zrel moški bi vzel v roke cunjo in kad pobrisal brez odvečnega gobezdanja.
več sreče z naslednjim……
LP, Mojca
Verjetno je splabo spal, ali pa ima PMS. Naj se zlaufa okol, mal se ga nažge, potem bo pa ves skrušen prišel domov, se najprej opravičil psu, nate se bo še malo držal, potem bo pa vse po starem…
Dokler ne boš naslednjič psa v postlo zvlekla. Takrat te pa spet neusmisljenje doleti.
Ni kaj, pes mu je konkurenca in nekaj mora rečt. Najbolje, da ne more v svinjaku živet.
Če se zaradi malenkosti razburja potem se je za zamislit kakšen je, ko je res kaj hudo narobe? Mogoče je res le slabo jutro imel, a to ni opravičilo.
Praznuj to, da si spet samska 🙂 Pojdi v lajf, ven na sonček s kolegicami 🙂 Lep dan želim.
Točno tako, pravzaprav jaz v tako partnerstvo niti ne bi šla, da bi morala s psom delit mizo, bano, posteljo….hvala lepa.
Drugič pa prej razčisti to pri moškem in išči pasjeljubca, ker ni večjega trpljenja, kot pa živet na silo v stanovanju s psom.[/quote]
Je večje trpljenje brez skrbi. Živeti s kakšnim tebi podobnim primerkom.
Razumem ga – deloma, mi namreč psov nismo nikoli spuščali v stanovanje in ni šans, da bi ga kopali v naši banji. Verjetno je zrasel v taki družini.
Ampak tudi sama moram danes skopat muco in jo bom ravno v našem tušu. Pač ni nobene druge možnosti. Seveda bom tuš potem počistila.
Dajta se malo pogovort, kakšne meje bosta imela med seboj. Sama imam pse zelo rada, a niti če bi imela svojega, mu ne bi npr. pustila, da mi oblizuje obraz – če je bil vzgajan v taki družini, kot sem bila sama, ni nič kriv, ima takšen nivo higiene in čistoče, ki se ne sklada s tvojim.
Da se razumemo, živim v blok, pes ima svoj prostor, ne skače na posteljo, kavč…nič takega. Kopam ga pa res da v bani, kje pa drugje? Pa pes ni sporen, sporno je bilo to, da bana ni bila dovolj ščiščena oz. okrog odtoka so bili ostanki pene od šampona. Bivši je tudi drugače alergičen na vsak prah, ta zadnja meseca ni bilo stanovanje nikoli dovolj čisto, se je zgodilo tudi, da me zbudil in nadrl, da je kje prah. Sam se tušira petkrat dnevno, parfumira vedno ko zapusti stanovanje, tudi če samo odnese smeti je pred tem pol ure v kopalnici in se ureja. Pes kot tak ni torej problem.
Forum je zaprt za komentiranje.