Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek pa je šel

pa je šel

Po dveh mesecih skupnega življenja se je danes z ihto oblekel in šel…Razlog, zjutraj se je želel stuširat in nisem sčistla bane, pred tem sem kopala psa. Ne sčistla, po njegovem ni bila dovolj čista. Najedal mi je, da v taki svinariji on ne more bit, drugače sem zelo zelo vržena na čistočo, da nisem normalna…Vzela sem čistilo in začela bano ribat, on pa v zrak, da ga drkam v glavo, da me ima poln kufer, naj si najdem drugega za zafrkavanje…Oblekel se je in šel, jaz nisem rekla nič druga kot da naj pač bo kot želi.

Evo in sem zopet samska….pa tako lep dan je zunaj:)

Tak izbruh je lahko samo posledica tega, da ima nekje drugje že drugo.

Been there, done that.

Sej bo nazaj prisel,ti mu daj pa cistilo in krpo pa nej gre pucat,ce mu kej ni vsec.Ti si pa kavo skuhi………

Saj vem da je še zgodaj….ampak odpri si en pir in si nazdravi. Si se ravnokar enga butla znebila.
Za naslednjič….pust tisto banjo pr mir, če mu ni dost čista nej jo riba sam.

Iskal iskal in našel izgovor

sicer ti ni všeč to poslušat, ampak res, slišati je, da si se znebila enega kret…

dečko je probal pri tebi, zdaj bo pri drugi … bo že našel ovco, ki bo vse naredila brez pripomb 🙂

uživaj s pesom na sprehodu 🙂

Škoda, da mu nisi takoj pomolila pod nos krpo in čistilo.
No, je pa vsaj kuža čist 🙂

Ne vem, koliko sta stara, če sta tam pri 20ih, mogoče je še kakšno upanje zanj, ampak če sta 25+, potem je ta tvoj dečko brezupen primer nezrelega človeka in zahvali se vsem vesoljskim silam, da je šel sam in to po dveh mesecih, ker čez nekaj let se ga ne bi več znebila!

Bodi vesela, da je šel. Trenutno vem, da ti ni vseeno, kmalu pa boš današnjemu dogodku hvaležna.
Pojdi ven in uživaj, pokliči kolegice, se zabavaj …
SREČNO!!!

k drugi ja mora priti stuširan!

Pa saj ok, naj gre, nenazadnje si ne predstavljam preživet življenja z nekom, ki me bo nadiral za vsak prah. Stara sva okrog 30, sekiram se le, ker je sprejel mojega otroka in otrok njega, zdaj pa razlaga zakaj ga več ni. Pa tako sem bila previdna pri izbiri, očitno ne dovolj:(

drugič izberi takšnega, ki zna kaj naredit, ne samo lapat 🙂

meni bi tut dopizdilo prej al slej, če bi moral žvet v pesjaku…

Čez dve uri bo pa nazaj prišel.

Pezde ni živel v svojem pesjaku, ampak v TUJEM stanovanju, če sem prav razumela.


@zdaj
že bivši….bodi presrečna, da si se znebila koleričnega krete**. Če si pametna, v kar ne dvomim, ga kljub prošnjam ki sledijo, ne spusti več v stanovanje. Če ga boš spustila boš videla, da se bo bebo spet znesel nad teboj zaradi tega ali onega razloga. Takšni nedonošenčki vedno kaj najdejo.
Zrel moški bi vzel v roke cunjo in kad pobrisal brez odvečnega gobezdanja.

več sreče z naslednjim……

LP, Mojca

Verjetno je splabo spal, ali pa ima PMS. Naj se zlaufa okol, mal se ga nažge, potem bo pa ves skrušen prišel domov, se najprej opravičil psu, nate se bo še malo držal, potem bo pa vse po starem…

Dokler ne boš naslednjič psa v postlo zvlekla. Takrat te pa spet neusmisljenje doleti.
Ni kaj, pes mu je konkurenca in nekaj mora rečt. Najbolje, da ne more v svinjaku živet.

Andreja Verovšek, univ. dipl. soc. del., edukantka telesne psihoterapije *** Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Je bolj super doma pri mamici a ne? 🙂

Če se zaradi malenkosti razburja potem se je za zamislit kakšen je, ko je res kaj hudo narobe? Mogoče je res le slabo jutro imel, a to ni opravičilo.

Praznuj to, da si spet samska 🙂 Pojdi v lajf, ven na sonček s kolegicami 🙂 Lep dan želim.

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Tudi jaz ne bi pustila, da bi ti psa kopala v banji, potem bi si pa jaz pripravila kopel. FUUUJ!
Prav je imel!

Uh, če samo pomislim iz kakšne mastne in smrdljive luknje pa si ti prilezla na svet. In sedaj ne, da bi te bilo kolkčkej sram, ša sama jo ves čas s sabo nosiš. Fuuuuj in feeeej, to se mora tvojmu dedcu graužat tista dlakava zgubana reč. fuuuujjjj.

Točno tako, pravzaprav jaz v tako partnerstvo niti ne bi šla, da bi morala s psom delit mizo, bano, posteljo….hvala lepa.

Drugič pa prej razčisti to pri moškem in išči pasjeljubca, ker ni večjega trpljenja, kot pa živet na silo v stanovanju s psom.

Priznam, tudi jaz ne bi živela s psom v stanovanju. Očitno je bila zaljubljenost, ampak skupno življenje prinese marsikaj in če nekomu nekaj ne paše, je prav, da gre. Ne vem, zakaj je zdaj on grdoba? Saj ne veste, kakšna partnerica je bila avtorica?

Točno tako, pravzaprav jaz v tako partnerstvo niti ne bi šla, da bi morala s psom delit mizo, bano, posteljo….hvala lepa.

Drugič pa prej razčisti to pri moškem in išči pasjeljubca, ker ni večjega trpljenja, kot pa živet na silo v stanovanju s psom.[/quote]

Je večje trpljenje brez skrbi. Živeti s kakšnim tebi podobnim primerkom.

Razumem ga – deloma, mi namreč psov nismo nikoli spuščali v stanovanje in ni šans, da bi ga kopali v naši banji. Verjetno je zrasel v taki družini.

Ampak tudi sama moram danes skopat muco in jo bom ravno v našem tušu. Pač ni nobene druge možnosti. Seveda bom tuš potem počistila.

Dajta se malo pogovort, kakšne meje bosta imela med seboj. Sama imam pse zelo rada, a niti če bi imela svojega, mu ne bi npr. pustila, da mi oblizuje obraz – če je bil vzgajan v taki družini, kot sem bila sama, ni nič kriv, ima takšen nivo higiene in čistoče, ki se ne sklada s tvojim.

Da se razumemo, živim v blok, pes ima svoj prostor, ne skače na posteljo, kavč…nič takega. Kopam ga pa res da v bani, kje pa drugje? Pa pes ni sporen, sporno je bilo to, da bana ni bila dovolj ščiščena oz. okrog odtoka so bili ostanki pene od šampona. Bivši je tudi drugače alergičen na vsak prah, ta zadnja meseca ni bilo stanovanje nikoli dovolj čisto, se je zgodilo tudi, da me zbudil in nadrl, da je kje prah. Sam se tušira petkrat dnevno, parfumira vedno ko zapusti stanovanje, tudi če samo odnese smeti je pred tem pol ure v kopalnici in se ureja. Pes kot tak ni torej problem.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close