Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kake babe

Kake babe

Berem teme raznih samskih žensk. Ja saj ni čudno, da so samske, če vse nekaj divje. Alpinistke, padalke, popotnice, same čudne ekstremistke.
Dejte že enkrat razumet: ženska mora biti ženstvena, nežna, ne pa da je vsa možata, vsa agresivna.

narava je raznolika, sej je tipov dost takih k so barbike…. k ga vidiš u kratkih hlačah pa misliš da je ščinkavec v človeškem kostumu k ga u noge pogledaš

pač mamo različne okuse a ne, ampak moški naj bi bil po naravi neki drugega koker dones loh vidimo…..

Kateri moški pa bo moral žensko, ki vandra okrog?
Meni je privlačno, če ženska hodi na plesne pa jogo ali kaj takega, da je pa neka padalka pa alpinistka to pa ne.
Še celo med lovci so ženske.
To je tako smešno kot moški pri aerorobiki.

se ji mora predpasnik na rit prilimat, al ga loh kdaj dol da :)))))

mislim, da bi se ti preselil v kako muslimansko državo – tam moški najbolj ve kako je treba, je alfa in omega

Saj ne mislim, da mora biti ženska samo v kuhinji. Saj ima lahko svoje športe, samo neke normalne no. Ples, pilates, joga, dobro tudi odbojka, plavanje. Ne pa nekih moških športov v stilu ekstremnega smučanja, padalstva, alpinzma.

vsak ima svojo normalo……

Saj v tem je problem, da ima vsak svojo normalo…Pa premalo skupnih normal.

Nisem vedela, da je alpinizem, padalstvo… sinonim za možatost, celo agresivnost.

Kaj bi šele rekel, če ti povem, da moja hči trenira borilno veščino…

Smešno je, da sploh nekdo načne temo o tem, kar bi nekdo moral delat, da bi bil normalen. Vsak počne, kar ga veseli. A ni to dovolj preprosto za razumet? Jamrajo pa tako vsi, kdaj pa kdaj, ne samo alpinistke in padalke.
Kaj ti pa potem ostane od sebe, če opustiš stvari, ki te veselijo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


“Praznina”? Nezadovoljstvo? Neizpolnjenost? Sovražnost? Zavist? Jeza? Žalost…

Če imaš srečo, pa enostavno najdeš smisel v drugih stvareh.

Da se ženska počuti živo, mora ob sebi imeti moškega, ali pa da se ukvarja s kakšnim adrenalinskim športom, ampak je to še vedno kompenzacija, ki dolgoročno ne zadovoljuje. ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Te bom kar popravila, mora ob sebi imeti “pravega” moškega…
Ti dam prav. Resnično ni isto, če imaš šport, hobije… ali pa ob sebi pravega partnerja. Ljudje nismo dolgoročno zadovoljnji samo sami s sabo.

Pajade, kot bi ženska ne mogla imeti šport in pravega moškega. Dejmo no mal plašnice dol. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jooooooooj, koliko enih zabetoniranih zaprašenih prepričanj. Pa koliko ste to stari, 97?

Hm, vsi skupaj?

Govora je bilo o tem:


Tisti, ki tudi sam vandra naokrog.

Matjazko, tebe sem imela pa za bolj pametnega. Zdaj pa vidim kakšne traparije pišeš.
Zdaj mi niti ni jasno kaj si smatral pod adrenalinski športi, najbolje, da mi jih našteješ.
Veš gre oboje: moški in šport.
Kaj pa ti, ti pa imaš namesto ženske internet ali kako?

Da se ženska počuti živo, mora ob sebi imeti moškega, ali pa da se ukvarja s kakšnim adrenalinskim športom, ampak je to še vedno kompenzacija, ki dolgoročno ne zadovoljuje. ;))[/quote]

Ti si čudn, to so ženske z interesi v življenju. Če jim nisi kos, pač stran od njih. Sej slej ko prej najdejo nekoga, ki je ravno tako ekstremist.

A ti bi raje eno brezvezno, ki ji je edini hobi kofetkanje?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ti si čudn, to so ženske z interesi v življenju. Če jim nisi kos, pač stran od njih. Sej slej ko prej najdejo nekoga, ki je ravno tako ekstremist.

A ti bi raje eno brezvezno, ki ji je edini hobi kofetkanje?[/quote]

ni stvar v kofetkanju, ampak v zmožnosti nadziranja. s tako bi hendlal, vse ostalo mu je prenaporno, ker pač nima kapacitet za kaj takega

Nekako mi ob takih temah pride na misel film Klavir. Ženska in dva moška – eden je razumel in sprejemal njeno strast, drugi se je pa pravzaprav bal te njene moči, strasti, ženskosti…in še bi lahko napisala na to temo

Ne, oni si jo je prisvojil na nek način, bila bi mu naj žena, sploh ga ni imela rada, ker je bil grob in hladen možakar, saj ji je odsekal prst!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja, odsekal ji je prst, in to ravno del telesa, ki je potreben za igranje klavirja – bil je ljubosumen na to njeno strast(pa pustimo ob strani, da mu je nataknila roge)
Pravzaprav, jo je želel že od samega začetka zatreti, kot žensko, tisto ta pravo, ker takih se je pač bal.
Poglej si film še enkrat ali dvakrat, da dojameš.
Strah je smrt v vsakem primeru

Zakaj bi se je bal, ni trpel, ker se mu ni pokoravala, podrejala, lastil si jo je, bil je lokalni veljak in ni premogel nobene čustvene širine in topline, ampak je bil bolj človek nekih ozkih pravil, formalnih načel, tudi z njenemu otrku se ni znal približati, sajje bil ves čas čustveno oddaljen, nedostopen. V filmu je prikazana igra Sinjebradca – ta moški je ravno bil Sinjebradec, ki je ubijal ženske duše s svojo hladnostjo in lastništvom nad njimi. Sinjebradec se ne boji žensk, ampak jim ubije duha.

Ona je bila nema in je komunicirala preko glasbe, torej umetnosti. Delček klavirja je podarila svojemu ljubimcu, tako da je klavir s tem menda uničila. Ta delček je bil v simbolnem pomenu del nje same (srce), saj bila s klavirjem spojena, ki ga je razdala, žrtvovala moškemu, ki ga je imela rada. Isto potem na koncu, ko vržejo klavir v morje, gre tudi ona z njim v globine.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ronka nisi edina, jaz sem namreč tudi to ugotovila. Kaj pa misliš, zakaj sem študirala njegove poste, celo na račun koga drugega, ki piše boljše 🙂 🙂

Zakaj bi se je bal, ni trpel, ker se mu ni pokoravala, podrejala, lastil si jo je, bil je lokalni veljak in ni premogel nobene čustvene širine in topline, ampak je bil bolj človek nekih ozkih pravil, formalnih načel, tudi z njenemu otrku se ni znal približati, sajje bil ves čas čustveno oddaljen, nedostopen. [/quote]
Matjaž, kje si v tem filmu ti, tvoja toplina in čutečnost do žensk in otrok, posebno pa še do tistih, ki so tu vmes 🙂 🙂
jaz sem prav en takšen lik pogrešala ko sem gledala ta film… če sem ga sploh gledala do konca. kako grozno res… nobene čustvene katarze, ko gledaš kaj tako groznega…
ne vem, če se čisto strinjam s tvojo interpretacijo, strah je najmočnejše čustvo, je močnejše od sovraštva, tudi od ljubezni, žal…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close