moj na smučanje
Moj je šel smučat v Francijo za 5 dni. Meni je to normalno. Jaz ne smučam, on je zagret smučar, tudi zelo dobro smuča. Naj gre. Pa mi je včeraj sestra rekla, da kako ga pustim!? Ja, normalno, da ga pustim. Saj ni moja lastnina, jaz tudi ne njegova. Ga ne bi smela? Kaj mislite?
Še to- oba sva malo čez 50. To smučanje se je dogajalo skoraj vsako leto. Nekajkrat sem celo šla zraven,. Ne vem,zakaj ne bi smel sam iti. Če bi hotel biti z drugo, ni treba ravno na smučanje;). Mogoče je sestra to mislila.
Prav je, da si ga “pustila”, če že tako rečemo.
Saj drugače, če je kaj dedca in si je to želel, bi ti pa “ušel”. 🙂
Vsak človek ima svojo pot. Del poti jo prehodi z drugimi ljudmi, najdajši del ponavadi s partnerjem in nato otroci. Je pa prav, če sta oba za to, da si vzameta kakšen delček tudi po svoje. Verjetno se bosta imela, ko se vrne, še lepše.
Ob takih postih sem vedno v dvomih, kaj je avtorica sploh hotela.Ali potrditev kako super in sploh in oh je, ker je pustila samega abrahamovca smučat (torej je nad vsemi tistimi povprečnim) ali pač le ni tako prepričana v zvezo, da potrebuje potrditev in dvig ega.
Sama hodim že leta in leta sama, brez partnerja na” ženski teden smučanja”,pa mi na kraj pameti ni padlo, da bi tukaj spraševala ,če delam prav in če je to ok za mojo zvezo….
Mah, ja, poznam par, ki funkcionira tako. On hodi po svoje, ona da kontra in gre spet po svoje. Ponosna nase, kako luštno se imata, ker si ‘pustita dihat’. Kaj on dela, ko gre, to vemo pa očitno vsi, samo ona ne. Ampak glavno, da jo je prepričal, kako luštno se imata. 🙂
Aja, je pa tudi on ‘športnik’ in zmeraj je razlog za odhod šport.
mogoče kr sestro vprašaj kaj je mislila, al misliš, da je kaka jasnovidka tle, da bo vidla kaj tvoja sestra misli?????
in v dilemi si sama…..
sam še ena bebava tema tle gor[/quote]
Kako to misliš še ena? Katera pa ti še je bebava?
Sicer pa mislim, da je vsaka tema za nekoga bebava, za drugega pa (lahko) ne. Če so teme na forumu tebi bebave, lahko vedno pogledaš stran. Saj če v nečem ne najdemo smisla oz. kaj skupnega, je posledično da se slej ko prej obrnemo stran. In odidemo.
Avtorici pa te besede…
Če je smučanje na tak način že ustaljena praksa in ne ti in ne on v tem ne vidita nič spornega, naj te mnenje drugih ne zmoti. Tvoja sestra ni ti. Ljudje vse prevečkrat vse preveč stvari obsojamo. Naj te obsojanje (?) drugega ne zmoti v tvojem prepričanju v smiselnost takšnega smučanja, počitnic … Vse je vsaj za nekaj dobro (in za kaj, žal, tudi slabo).
Forum je zaprt za komentiranje.