Kdo plačuje itd
Midva imava kar vse na skupnem računu- tudi prihodke imava skoraj enako visoke tako, da je vse najino in se ne kregava zaradi financ. Pred poroko pa je bilo normalno, da je eno rundo plačal on, naslednjo pa jaz. Isto je bilo s kosili in večerjami ekrat je on plačal drugič jaz. To se mi zdi edino pošteno.
Forum je zaprt za komentiranje.