Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Povabilo na kozarček

Povabilo na kozarček

Sem ljubitelj dobre kapljice iz Mb(pa ne alkoholik, da ne bo kake pomote)). Rad spijem kozarec ali dva vina, kak koktejl, martini… Pač, ko mi paše, pijem – imam pa mejo, seveda. Rad bi spoznal dekle/damo, ki bi z mano občasno delila veselje do dobre kapljice ob zanimivi debati… 🙂

pozdravljen, sem iz Šmarja in dodajam svoj glas za prijetno druženje, zraven pa še našo himno za dvig razpoloženja

Hvala…:) Moj mail je golobm1@yahoo.com
Piši, da se malo bolje spoznava…

Zanimiva in dobro začrtana pot.

A se pridružiš na tej poti?? 🙂

jaz bi tudi! samo nisem iz štajerskega konca. primorska. dobro vince imamo tukaj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close