kaj je bilo prej : kokoš ali jajce
robertinca gre pa v nasprotno smer od robija, robi išče odgovr v znanosti, robertica pa s s tem, da je vključila petelina stopa po poti religije oz višje duhovne resnice))[/quote]
Na nek način res v nasprotno smer, a hkrati v isto…:)
Na duhovnem področju ne veljajo klasični zakoni fizike, podobno kot na kvantnem nivoju.
Robertinca je razmišljala bolj z desno(duhovno) polovico možganov, jaz pa z levo…:)
Zdaj ne vem, kaj je mišljen “petelin”…Če je to prispodoba Boga…Ali pa kaj drugega….
Vse je, a hkrati ni ničesar…To na nek način razlaga načelo nedoločenosti, ki je temelj kvantne fizike.
Forum je zaprt za komentiranje.