Takole ja. Jaz sem jih menjala eno za drugo, prišla do najmočnejših na tržišču in spet krvavitve. Potem odnehala. Zanosila k sreči v vmesnem obdobju nisem …
A potem imam jaz presibke, glede na to, da imam menzo, ko se ji zazdi? Traja, k se ji zazdi? In pride sred tablet, na konc tablet, al pa po 2-3 mesce nic? :O