Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Frizer v MB

Frizer v MB

Svetujte mi kam naj grem k frizerju, da mi bo znal svetovati in naredil vsakič nekaj novega?
Imela sem takega frizerja, ki je res pohvale vreden, samo je žal šel iz MB.
Torej da slišim vaše predloge in vaše izkušnje, ker bi res že morala obiskat frizerja, a mi je sedaj to veliko težje.

Hvala in LP.

Mogoče Marko Matjaž, samo da je baje grozno drag

Frizerski salon Stanka na Mlinski ulici. Gospa čez 50, šiša pa vse markote in matjaže ki nimajo pojma in 40 letne moške strižejo ko punkere.HALOOOO
Če želiš da je tvoja frizura moderna, vendar prilagojena tvojemu stilu in kakovosti las ter če želiš da potem ko si sma opereš glavo in bo frizura še vedno stala potem takoj k njej.
Kolikor vem striže naše misice in vse ostale modele. Ampak to ni važno.
Meni je ona the best in ne vem kaj bo ko bo nehala delat.

Kar se tiče Marko Matjaža tja zagotovo sedaj več ne bom šla. Sem hodila tja ker je moj frizer tam delal:) Sedaj pa mislim da veselo propada, ker dobri frizerji masovno hodijo stran od njega. Tako da mislim da niti ni več kakšnega dobrega.

Kaj pa morda Mič Styling na Slovenski? Kakšne iskušnje s tem?

Priporočam M-Line na Partizanski

Jaz sem v Mič Styling zelo zadovoljna, mislim da nikjer v MB ne delajo tako goste pramene kot v Mič-u. Je pa res da so tudi cenovno tudi dražji.

Jaz ti lahko priporočam , da greš v FS Mitja, na Osojnikovi 17, na Pobrežju! tam delata dve super frizerki; prej sta delali drugje, sedaj pa se tam na novo odprlo! Vprašaj za Joco! Ti toplo priporočam!
Želim ti fajn frizurco!

jaz pa ti priporočam Crispus, je blizu Telekoma, ziher boš fullll zadovoljna!!

Zapomni si! Če hočeš biti odlićno ostrižena ne smeš nikoli h kakšnem starem frizeru ali pa k frizerki.Vedno h kakšnem mladem in to pubecu ker oni so najboljši frizeri in polni idej.

Pijem pusim i devojke rusim!

Meni osebno je najboljši frizerski salon Mitja, na Osojnikovi 17 na pobrežju. Še posebej, ker so zelo poceni, ter imajo zelo profesionalen odnos do strank. Toplo priporočam!!!

Boste ziher zadovoljni!!!

Crispus, ker so prijazni, ti skuhajo kavo, ti masirajo lasišče,naredijo dobro frizuro.Cenovno pa so tu neki v sredini.

Sama tud priporočam FS MITJA na Osojnikovi….Nataša je najboljša….jaz sem se odselila v Ljubljano,pa nisem menjala frizerke,ker mi je ona the best,nardi tak ko sam hočeš,trudi se v nulo,pa prijazna,komunikativna,tak da priporočam njihov salon in njo….Drugače pa Joca ne dela več tam,je baje šla na svoje….Za Natašo vprašajte,ona je lih tako vredu,res pa je da se morate predhodno naročit,ker imajo gužvo,poleg tega da so resnično poceni,ampak kvalitetni….Lep dan z lepo frizuro 🙂

Pa kaj vsi hodite k frizerju? 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close