Najdi forum

iskra

a je tukaj kaksna oz. kaksn ki dela v iskaemeco v kranju. zanima me namrec kaksna kurbarija se dogaja dol

no tudi forumaše zanima…
Kaj veš?

No mene tud zanima al pa vprasaj kaj.

JA PLEŠE SE ITAQ

Je tolk kurbarije kot drugje,vsako pa naskocimo.
Iskras

ne sej jaz nc ne vem, poslusam sam govorice, ok govorice so govorice, sam lah je pa tud mal resnice v tem, pa me kr mal skrbi,

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close