Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek darilo prijatelju ob novem letu

darilo prijatelju ob novem letu

Prosila bi vas za pomoč.
Imam prijatelja, lahko bi rekla ljubimca, s katerim sva skupaj že kar nekaj časa. Zelo sva se navezala, veliko časa (kolikor ga ob vsak svojem zakonu še imava) preživiva skupaj. Super se razumeva, krasno nama je.
Ne gre samo za razmerje ljubimce-ljubica, ampak sva istočasno tudi zelo dobra prijatelja, vse si poveva, zaupava, se pogovarjava.
Sedaj pa vprašanje, ki sledi.
On me večkrat preseneti s super darili, tudi kar dragimi. Izkazuje mi svojo pozornost, vem da mu veliko pomenim.
Kaj naj mu podarim ob novem letu, da bo nekaj posebnega, pa da ne bo čudno izpadlo doma, če žena vidi.

Prosim, da me ne obtožujete za kaj, ampak bi prosila samo kakšno pametno idejo za darilo.

Pozdravček

ok. dones sem razposajen. to da:

” ……On me večkrat preseneti s super darili, tudi kar dragimi. Izkazuje mi svojo pozornost, vem da mu veliko pomenim. ….”

Ti le počakaj, da njegova žena zve za ta super darila! :)))

Hm…..kaj bi mu lahko kupila……phe…. zakaj ženske mislite, da smo vsi tipi čist isti…….da mamo radi iste stvari, itd. npr. jaz se zelo rad igram z barbikami! :)))) fora……
drugače pa nevem…… če ma rad šport, pol mu kupi kak teniški lopar, al pa nevem….. DiVX predvajalnik, če rad filme gleda, če je bol zmrzjen tip, mu lahko kupiš dolge gate, ma nevem! lahko kupiš svašta!!!!!

Še par predlogov:
1. nagačeno veverico,
2. cel plato Milka čokolad,
3. Yugo Florida, letnik 87 ( to bo zihr navdušen, pa še dragi niso :)))),
4. obesek za na ku*ca, ki utripa: I LOVE YOU,
5. Jumbo plakat Christine Aguilere,
6. nove svečke za avto,
7. 10 paketkov pomirjeval Prozac – za takrat, ko žena odkrije račune za ta tvoja draga darila,
8. 2 karti za ogled samostana v Stični,
9. 2 vagona poskočnih ukrajinskih mladoletnic,
10. majico z napisom: KILL BUSH (spodaj pa avtogram od Bin Ladna)
…………. A! Tolk predlogov, da se kr megla dela…. pa ni mende, da nisi nič primernega našla………

ajdi, LP

Remedy

Nekako se mi zdi remedy, da si falil temo! Ženska samo sprašuje in za razliko od tebe resno misli!

Namesto darila ga raje povabi kam! Kjer mu je všeč…

sej vem……..

upam, da Eva tole ni vzela preveč osebno…. malo šale mora bit… kdo bi pa preživel, če bi bli non-stop resni……..

EVA!!! SORI!!!! TISTO PREJ JE BLA SAMO ŠALA!!!!!

ampak tko kot sem rekel na začetku: lahko mu kupiš:
-teniški lopar
-DiVX player
-kako “fancy” srajco
-manšetne gumbe (čeprav se danes ne nosijo več, so še vedno nek statusni simbol)
-kakšno staro vino (ne vem, kako se jim reče, vendar cene sežejo tudi do 100.000 ali več SIT)
-ja, lahko narediš to, kar je rekel kren
-lahko mu kupiš uro (ročno – ne stensko :))
-ta novo figurico Action man – na motorju!!! ( sori, si nisem mogel pomagat….:))

sploh pa je težko govorit o tem, če ne vemo, ali hočeš ti, da to samo on uporablja, ali hočeš kupit nekaj za splošno uporabo? ker če je prvo, potem lahko kupiš tudi kak fensi parfum

nevem. a se rad ukvarja s športom, oz. kaj rad dela! Potem pa mu kupi nekaj, kar si želi iz tega področja……. sicer pa….. če sem popolnoma iskren……. pa saj ni važno kako drago je darilo, ampak kako “od srca” je.

LP

Remedy

P.S.: še enkrat: upam, da mi nisi zamerila mojih nakladanj

Remedy, faca si…

-ta novo figurico Action man – na motorju!!! ( sori, si nisem mogel pomagat….:) …hi-hi-hi…

heh….

v bistvu meni pri naštevanju VEDNO bedarije padejo na misel. Enostavno tak sem……… zato me pa ljudje ne marajo. :))) Trust me: it’s not a gift, it’s a curse!!!!! :))))))

ajdi, LP

Remedy

Jaz pa ‘mam rada take navihane…

po moje pa z izbiro darila res ne bi smel biti problem, sploh, če ga res tako dobro poznaš, kot praviš in si vse tako zaupata…

Nič ti nisem zamerila.
Ja, sem razmišljala o kakšnem dobrem parfumu, ampak mi je on prejšnji teden kupil parfum, tko da ne vem, če bi sedaj še jaz.

Daj mi povej iz svojih izkušenj. Kam bi bilo recimo tebi všeč, če bi te ljubica (če bi jo imel, ne vem če jo imaš) povabila.
Mislim zelo resno z vprašanjem. Moški je zelo urejen, ima visok standard, pol ga pa ne bi z nekimi brezveznimi darili mešala.
To da bi ga kam povabila, se mi zdi kar v redu, ampak kam.
POmagaj mi z idejami.
Lp Urša

Res se dobro poznava, si zaupava. Z vsako stvarjo ga razveselim. Mogoče bi mu res kupila kakšno dobro srajco, ampak ne vem številke, ga pa ne morem sedaj kar tko vprašati

A dobro se poznata……. pa neveš številke srajce??????

Vau

hehe. lahko se 1X dobiva, pa se bova “navihovala” skupaj :))))

LP

Remedy

Kdo si zdaj – Eva ali Urša?

Daj no, znajdi se…
Ko ga slačiš, za ovratnik pogledaš, pa je!

Usnjeno denarnico,zapesnico -firma morellato.
Verižico ne ker če ga žena dobi ga pol lahko zadavi(evo,tudi jaz si nisem mogla pomagati-sorry)

ti samo noge daj narazen in mu ponudi tisto za kar te sploh ima

Sem razmišljala o denarnici, ampak ne vem kakšno.
Kja predlagate? Kakšno dobro firmo?

Jana,
zakaj taka pripomba?
Eva je že v začetku lepo napisala,
da nista samo ljubimca ampak tudi prijatelja.

ja, po moje bo to tudi najbolje

to si pa lepo napisala, nisva samo ljubimca, ampak dobra prijatelja.
Imaš ti anamaria kakšen predlog?

To ona sam misl, da je

Eva sem ti že napisala odgovor na enem drugem forumu

a veš jana, če nisi v isti situaciji
pa stvari ne razumeš
se mi ne zdi prav, da daješ nesramne pripombe

a sm tut teb stopila na rep ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close