Najdi forum

kras

ali mi lahko kdo pove za kaksno dobro osmico na krasu.

Kaj na netu ni povezav ?

Na Vrabčah, vendar je bila samo do včeraj. Sedaj pa do marca ne bo nič.

dragi moj marko so povezave in vsaka osmica se hvali po svoje jst pa bi rada izvedala od koga ki je bil na kaksni in ve iz prve roke da je super in jo lahko priporoca.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close