Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek novo leto – koliko stanjejo meniji

novo leto – koliko stanjejo meniji

živijo!

kje boste pričakale novo leto?

a katera ve za kakšno luštno gostilno z živo glasbo, pa da ni preveč drago!

Hotel Transturist Škofja Loka ,silvesterski menu brez pijače 16.500.

Meni se pa zdi dobra varianta tudi praznovanje novega leta v terme Snovik, Kamnik. Kjer pričakaš novo leto v kopalkah…. Meni je pribljižno 18.000.
Če odšteješ vso teoleto morda sploh ni tako drago. Je pa malo drugače…

No, pri meni je pa najceneje… bomo pri meni doma, enih 6 samskih kolegic skupaj, žur da večjega daleč naokoli ne bo… kakšen hotel gofturist in Snovik hehehe .. Odpade!!

Še večji žur bi mele, če bi blo poleg šest tipov, misliš da ne?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ah Spider, ne…..EN TIP!

____________________ Fantasy does not deliver.

En tip pa šest žensk?

Sanje vsakega moškega…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Matr bi ga zmatrale.

____________________ Fantasy does not deliver.

Totalno. Bi pa bilo prijetno matranje..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Eh, jaz sem imela v mislih, da bi se babnice malo izživljale nad ubogim žrebcem, ti Spider me pa takoj dotolčeš…ma, v vsem uživate :-))))

____________________ Fantasy does not deliver.

Hm, jaz že kr imaginiram situacijo…))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ali moški sploh česa ne marate v zvezi s seksom???? Pa ne odgovorit – ne maramo, če ni seksa ipd. A bi te osrečilo tudi posilstvo, recimo? Mislim, da bi bil ti posiljen (od ženskega spola). Sprašujem čist iz firbca, ne provociram.

____________________ Fantasy does not deliver.

ja huraaaaaaaaaaaaaaa posilstvo plus novoletni meni ha ha .

lol

____________________ Fantasy does not deliver.

6 na enega,to bi bil mega silvestrski sexi fitness.Le kateri moški si ga ne bi želel.

Moški smo itak vedno posiljeni…

Mislm, se sploh zavedate, s čim vse nas posiljujete, preden dobimo tistih svojih par minut veselja?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))LOL

S čem so te posiljevale?

Recimo, da se tud svetilnikku kdaj kej posvet… 😉
Definitivno je vsak randi posilstvo moške denarnice.
Ženske ste emancipirane itak samo v kuhni.

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

ha ha ha ta je dobra

Ka pol delate na ženskem čveku, če smo take kure. Pejte dol in se pogovarjite o svečkah za zamenjat.

____________________ Fantasy does not deliver.

Mi se o tem ne pogovarjamo. Mi smo tisti, ki to nardimo.

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

A me pa ne naredimo tisto, kar je treba narediti v kuhinji? Brez debate spucamo, skuhamo, operemo, zlikamo? Fantje, preveč ste napumpani z mačoističnimi in patriarhalnimi forami. Ni fer.

____________________ Fantasy does not deliver.

Kolk cajt vas je pa tud treba prosit,da kaj nardite.Ko pa že,vas je pa še ene tolk cajta treba hvalit,kolk ste dobri,pa pridni………….

Ja, mamama, men nikol noben ne reče – matr si dobr oprala posodo. Un pa en šrauf zašraufa in mormo vsi hvalt, kak je najdu pravi prostor, pa kak fajn drži, pa kak je puša fajn not prjela….fuj!

Pošlji oblikovano (11-12-04 00:22)

____________________ Fantasy does not deliver.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close