Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Razpad veze …

Razpad veze …

Živjo!
Folk imam eno težavo. Pred kratkim ga je tip ¨sral¨ z eno drugo žensko v eni diskoteki, (videli so ga drugi). Bila sem razočarana in z enim kolegom za en teden odšla na morje, brez da bi mu povedala s kom (v bistvu sem rekla da s kolegico). Zdaj on zame noče več slišati, saj pravi da sem prva zajebala jaz. Povejte mi, kdo je tukaj neumen. Povejte mi, sem jaz kriva za razpad zveze ali on?

Kaj se sploh obremenjuješ kdo je kriv. Kar je bilo je bilo, pozabi vse skupaj in živi dalje. On nebi smel varati ti pa ne lagati. Si pa končno ena tukaj, ki je prevarantskemu descu vrnila milo za žajfo, ker ponavadi vse jokajo, da ne morejo tipa prepričati naj jih neha varati, in kaj naj še naredijo. Tako da ne se sekirat.

Mogoče si bla pa res ti prva, kaj pa veš, če je vse to, kar so drugi “videli” res!?!

Jaz pa mislim da si šla predaleč.
Glede na to da je bil z neko žensko v diskoteki in kot praviš sral…
Mislim da ni primerljivo s tem kar si naredila ti, da si odšla za cel teden na morje s takoimenovanim kolegom.
Pozdravček, Sanja

Kaj da ni primerljivo … Varanje je varanje, a imate gleda tega kategorije koker za cestne kazni? Če je samo sral z eno v diskotetki, bom jokcala prijateljicam, en mesec odtegnila seks, potem pa vse v najlepšem redu? Če je pa seksal, pa dva meseca jokca, potem pa srečno odpuščanje?

Ma, sej se zmeraj manj čudim, da tipi ene koke lahko do nezavesti nategujejo. Kar naj jih, saj si drugega tako ne zaslužijo.

Kazalka, saj ni važno kdo je kriv. Ziher te je bolelo, da te je tip prevaral. Tvoja reakcija pa dokazuje, da ne moreš kar križem rok sedeti, pa jokcati, pač pa si moraš dati duška in dedcu vrniti milo za drago.

Res pa bi bilo fajn preveriti pri zanesljivih ljudeh, kaj je zganjal v diskoteki.
Sicer pa – glavo gor, ni ti potreben tip, na katerega se ne moreš zanesti. Hudiča, saj te še z aidsom ali pa podobno svinjarijo lahk okuži, to pa ni hec.

A je sploh še pomembno, kdo je kriv???!!! Je kar je, konec je! Najdi drugega, pa začni znova!

oba sta neumna in skrajno nezrela.

Kriva sta oba.To so otroške finte:Tip ga je sral z eno v diskoteki jaz pa iz maščevanja z enim na morje..Moraš vedet kaj je bilo itd.Nisi še zrela za resno vezo .

Pijem pusim i devojke rusim!

Jaz pa mislim ,da si prav nardila.Če te je prevaral in če si tvoje kolgice ali tvoji prijatelji to resnično videli in jim lahko zaupaš,mislim da nimaš kaj razmišljati.Tudi jaz bi ga odjebala in uživala in odlšla na morje, pa čeprav s kolegom.Ne obremenjuj se zdaj kdo je kriv. Uživaj dalje in najdi si novega tipa!

Vso srečo!

Oba.

Mislim, da sta oba kriva, pa malce preveč otročje sta vse skupaj vzela.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Če je res varal, bi se mogla o tem prepričat. Kot drugo se v takem primeru nikoli ne sme reševat stanja z maščevanjem oz. zanalašč tko kot si odreagirala ti, ker je to dokaz da ni nezrel le on ampak oba.

neumnaq si zato, ker se ti to sploh sprašuješ on te pa še jebe v glavo pa še vesel je da te je frej. tok pa v jok pa na bananovec

Kdo je neumen? Oba, ampak temu bi jaz rekel otročarija, ne neumnost. Bolj kot njegovo dejanje, je bilo pa neumno tvoje, če že hočeš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tole se lahko bere tudi tako: “še dobr, da so ga vidli v eni diskoteki z eno srat, da sem potem lahko šla s kolegom na morje”.

Mislim ,da vama bo z leti lažje ,ko bosta spoznala,da starejši si več veš oz.bolj izkušen si…lp

mislim da ti sama veš odgovor, se ti ne zdi. Če te je on prevaral, ga takrat nisi ti, tko da je bil on pogoj da si šla ti z prijateljem na morje. Če pa nista več skupaj je pa itak vseeno kdo je prvi koga prevaral. Oba sta en drugega razočarala tko da vprašanje če bosta še kdaj skupaj in če si bosta še tok zaupala, dvomim.

Pa lep danček ti želim papa!!!

Oba!

in zakaj mu nisi ti vrnila z enako zabavo v diskoteki? Si ga vsaj zaslišala predno si šla z drugim? In si ti sigurna, da te niso na finto vrgli? Ko bosta odrasla, bosta že vedela, kdo je kriv!

Kriv, ne kriv, pa meni nikoli v življenju ne bodo jasne te krivde. In maščevanje, ker je on, bom tudi jaz. In če bi komu zasadil v prsi nož on, bi ga potem ti tudi? Kdo bi bil pa tu kriv potem?

Definitivno ni prav, da se maščuješ za neko dejanje, sploh pa si naredila napako, če ga želiš zdaj nazaj. Očitno se ne ljubita, ker če bi on ljubil tebe, te ne bi prevaral, pravtako pa ti ne bi šla z drugim na morje, če bi ljubila njega (ne glede na to, kaj je naredil on). In če se ne ljubita, potem to ni to in zveza nima prihodnosti. Če se je to zgodilo, potem že nista za skupaj in se je vse to zgodilo z razlogom. Kdo je kriv? Nihče ali pa oba, kakor hočeš, sigurno pa ne eden.

Jest pa mislim da si si sama kriva, da mu vrneš z enim tedom s kolegom na morju je pa 2 mač.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close