Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek napisite

napisite

Bliza se novo leto in me zanima kako nameravate vosciti svojim prijateljem ki jih nimate ob sebi.Mislim na vsebino sporocil z mobilnika.Vsako leto imam probleme kaj naj napisem letos pa bi rada bila bolj izverna pa vas prosim za pomoc hvala

Emmm…rada bi bla izvirna in prosiš za pomoč druge? :)) Jaka izvirnost..

so dnevi, so trenutki polni sreče in miline, ko radostni zapremo oči in si tiho zaželimo,da ne mine….. Obilo takih trenutkov v prihajajočemu letu.

Leto,ki pride,ko zdajšnje odide- naj ti pred vrata pripelje darila bogata,
ljubezen in zdravlje, uspehe in slavlje. Božiček pa naj na voziček vrže še vrečo nabasano s srečo.

upam,da ti bo kaj koristilo, lp

Ja, saj jim ne bo povedala, kje je dobila idejo. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Toplo ognjišče in srečo v očeh,iskreno želim ti v teh prazničnih dneh!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close