Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zbiranje MERKATORJEVIH točk

zbiranje MERKATORJEVIH točk

Če ima kdo odveč kakšno merkatorjevo točko in mi jo je pripravljen odstopit?

Lep dan

Kaj ti pa bodo? Za njih dobiš posodo le v megamarketu, tam pa je praktično nikoli nimajo – imajo samo 3 kratke poličke nasproti blagajn, kar pomeni, da takoj, ko poličke napolnijo, robe tudi zmanjka. Sama sem bila tam prejšnji teden, pa posode sploh ni bilo. Prodajalka mi je rekla, da jo je pač zmanjkalo in jo bodo morda dobili v petek. Profesionalnost na višku. Merkator posnema Spar, vendar gre tu le za neko bledo posnemanje, saj mu ne seže niti do kolen. Spar je imel robo v vseh svojih trgovinah (v megamarketih celo na več mestih), pa še sproti so polnili police.

Mislim, da bo moral Merkator malo na šolanje v Spar.

točno DZ!!!

Jao jao, ej dej nared kalkulacijo teh merkatrorijevih toč kok se ti splača sploh to zbirat.

To je totalna bedarija, raje pejd kupit te glaže brez točk.

Saj ne gre, da zbiraš ravno za to posodo. Jaz tako ali tako vedno kupujem v Mercatorju in pač zbiram te točke. Če bom dobila tisto posodo, jo bom, sicer pač ne. Se s tem ne obremenjujem.

Sicer je pa res: najprej je bil Špar, potem Tuš, zdaj Mercator …

LP

Ja, in potem moraš še plačati za posodo, ki jo v drugi trgovini kupiš za isto ceno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close