27 letni žurerki
Če hočeš rock n’roll in siddharto v živo, potem Orto bar
Če hočeš pit in pustit da ti tipi lezejo v rit, potem Maček
Če si ovčica, potem bakus ali global (ampak tam so spet mladci)
Če te ne moti polna hiša pijanih in politih študentov, potem KMŠ
Priporočam varianto Tour de Bar, kjer obredeš več kafičev po Ljubljani (stari), glede na to, da sta s prijateljico, vama bo to še najbolj pasalo. Potem pa itak isti tiči na kup letijo, se pravi, sigurno vama ne bodo težil mladci, kakšen postaven povzpetnež, ki vama bo plačal kokteljček se bo pa že našel. In mogoče da on potem kakšno idejo.
Vse mišljeno dobronamerno, srečno!
N.
Za plesat, je zame še najboljš Global-res so snobi, sam če jih gledaš pač kot maso, ki pač tudi sama mora svojo navznotr trhlo osebnost nekam dat ob koncu tedna, je pač lažje. Meni osebno je najbolj ob sobotah, ker so 80ta in 90ta, super za plesat. Potem As-je pa spet podoben folk not zadnje čase, pa full gužva…Emonska, maš že mlajše modele, pa bolj preproste…Hombre-fino amapak plac 3X3m, rabiš šnorhl za dihat, al pa škrge…Za kakšen coctail-Joe Penjas, Bachus,Salon-tam bolj Yu-mularija, razen če je kakšen privat žur…Če si za kmečki žur-Franci na beljanci. Pol Elektro-karting u BTC-ju,tja jest svoj frendice že neki časa vabim, pa jih še nism uspela spravit… Če hočta bowlat-hiša 2000.Tko,da je kar neki placov za žur. JEst sm včasih kar nekaj hodila okol, pol sem se zaljubila, pa mal nehala, zdej k sm pa spet brez džeksona, so pa prjatlce zaljubljene, :-(. Tko da mal manj ven hodim…
Pa velik zabave!!!
Forum je zaprt za komentiranje.