KAKSNA IDEJA?
zivjo!
vprasala bi za mnenje: vsec mi je en sosolec na faksu, s katerim se vcasih pozdraviva. imam njegovo stevilko, vendar mi je ni dal on. ali naj mu posljem kak sms ali naj kako drugace naredim prvi korak. sem zelo sramežljive narave, tako da….vendar bi ga res rada se bolje spoznala. ali naj mu poslejm sms, ceprav mi ni on dal stevilke ter kaj naj napisem.
lep pozdrav
Moj nasvet je tak. Ne mu pošiljat sms-sov, ker bo mislil, da ga nekdo zafrkava. Če že misliš uporabiti telefon, ga rajši pokliči. Če pa že premoreš toliko poguma, pa rajši stopi do njega. Ampak jaz bi vseeno začela bolj počasi, poskrbela bi, da bi opzil, da mi je padel v oči, nebi pa delala kakšnih scen, da se nebi prekmalu ustrašil.
Forum je zaprt za komentiranje.