VEČERJA USPELA !
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › VEČERJA USPELA !
Sporočam Vam, da je moja zasebna romantična večerja z možem uspela. Po vašem nasvetu sem ga peljala v BIO-MOTEL KOPER in povem vam, da se bova sigurno še vračala tja! Hrana je res fantastična, prav tako tudi ambient in osebje ! Poskusite njihov CARTOCCIO in sveže ribe, ne bo vam žal.
Majo dobro hrano, ja. Mi2 sva poročno večerjo tam mela. Jihha!
A to je res kakšna bio hrana (ko je biomotel?)? Kakšne so pa cene?
TIA, restavracija se samo imenuje BIO, hrano pa imajo čisto normalno, no, morda malo boljšo. Cene so zelo normalne, res pohvalno. Poskusite!
Pa še nekaj, ta K24, mislim, da je prav neumestno, da se vmešavaš tam, kjer te nočejo. Daj, odrasti že enkrat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K24, FUJ TE BODI,ko se oglašaš s takšnimi izrazi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mene zanimajo cene!
Kurec24cm napisal:
> Jebeš romantiko.Gate dol pa noge v luft.
Po moje si ti fuuuul potreben sexa, glede na vse tvoje izjave. Nrdi že neki, dej, da se ti ne bo treba tlk hvalt.
Svetilnik, svetujem ti, da se sam oglasiš pri njih. Ne vem ti povedati cen, ker vsak vzame druge stvari. Ampak povem ti pa, da je za kvaliteto vredno plačati, sigurno ti ne bo žal. LP in dober tek!
Forum je zaprt za komentiranje.