Torri d Europa
Hey, dekle. Ta verjetno ni najbližja, je pa najbolj enostavna. Greš lepo na avtocesto, kot bi šla, če bi šla v Koper. Potem pa tam, kjer ponavadi zaviješ na avtocesto proti Kopru, greš naravnost. Potem je kmalu še en odcep na levo, ampak tudi tam greš samo naravnost. V bistvu celo pot ne skreneš s poti. Ti samo vozi lepo navzdol pa boš kmalu (od fernetičev je cca 20 km) zagledala smerokaze Tori’dEuropa!!! Upam, da sem bila dovolj jasna. Urnik: vsak dan od 9 – 20ih, mogoče celo do 21ih. V nedeljah odprejo ob 10ih. Pa kr kej eurov s sabo vzemi, oštja 🙂
Greš čez mejni prehod na avtocesto, ne čez Opcine, potem gledaš tablo Koper in potem tablo moloVII , naprej gledaš vedno tablo molo VII. Ko se boš peljala po obvoznici, boš že na svoji desni videla Toro Di Europa , greš še naprej in na koncu obvoznice, moraš zaviti desno pri semaforju. Je pa tudi že tabla od Toro di Evropa, potem gledaš te table, samo naravnost in prideš direkt v garažno hišo.
Forum je zaprt za komentiranje.