Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kaj storiti

kaj storiti

3 leta sem delala v enem baru kjer sem imela dobro službo , redno plačo, dobrega in razumnega šefa ki mi je zaupal in pustil vodit bar tudi ko je odšel na daljši dopust,a v vsaki službi so tudi negativne stvari, kot je to delo ponoči, naprimer od 15 h do 3 zjutraj čez vikende, vsi prazniki nadomeščanja drugih, pijanci,….. to službo sem pustila tudi zaradi fanta ker ni bilo vikenda ki bi ga imela prostega za njega!zdaj delam že 8 mesecev v kuhinji ki je tudi vredu a tukaj ni možnosti za napredovanje.v baru kjer sem prej delala so mo zdaj ponudili če se vrnem da bi me spet zaposlili in nevem kaj naj naredim, ponujajo mi mesto z višjo plačo in da lahko koristim nadure v proste ure in v bistvu zamenjam šefico kar je zelo velika odgovornost in spet bi bila z časom na tesnem, kaj bi vi naredili na mojem mestu????

Težka odločitev. Razmisli med tem v kateri službi se bolje počutiš, kaj ti je bolj všeč. Potem pa še med tem ali ti več pomeni fant ali služba. Seveda je potem tukaj še denar.
Jaz bi se odločila za službo ob kateri bi imela čas za fanta!

udb

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close