AIDS
ja, zamisliš se.
sploh, ker je večina vprašanj v stilu: če si v sobi z okuženo osebo, pa komar najprej njo piči, potem pa tebe, kakšna je možnost okužbe????
ali pa: danes sem se urezala v prst, nato pa sem šla v europark. Ker sem se z ranjeno roko dotaknila vhodnih vrat, ali naj se grem testirat ?
to stran urejajo študentje medicine, pa ne veš ali je folk tako za luno, ali pa jim namerno kradejo čas
Jaz sem šla tudi brati ja sem prebrala tudi tiste, ki so malo tako tako kot si jih ti omenila. ampak nekateri ti pa res dajo za misliti.JOj kaj smo tudi mi počeli:)Pač pa mislim, če bi jaz stopila na iglo,ker jih je res ogromno na tleh(predvsem poleti) bi se po mojem tudi malo zamislila. (vsaj za kakšen trenutek)-Saj smo itak samo ljudje.
Forum je zaprt za komentiranje.