Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Republiška štipendija – odločba

Republiška štipendija – odločba

Zanima me kdaj pride odločba? Jo je kdo že prejel?

Jaz sem jo prejela pred enim tednom. Na njej pa je datum 28.10. Ne skrbi, bo ze prisla. Jaz sem imela sicer prej nakazano stipendijo kot pa sem dobila odlocbo.

A je mozno, da je znesek drugacen na odlocbi kot pa ti jo nakazejo, ker pri meni je, sam zdej ne vem ali so se zmotili al kaj. Je pa za kaksna 2 tisocaka razlike!

A kdo kaj ve o tem?

A je komu poznano, da ti več ne izplačajo višjo štipendijo, na račun tega, ker si začasno doma nekje drugje. To pa je kar nekaj km razlike. Baje je tako po novem. Imate kaj s tem izkušnje?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close