zebraste hlače
Saj pomoje lahko človek zdaj nosi vse kar mu je všeč, ker je vse na nek način moderno. Samo kombinirat moraš znati pravilno, pa pasati ti morajo taki vzorci. Čeprav meni zebrast vzorec ni všeč ampak sem pa videla že ene dvakrat na cesti da je imela punca zebrast plašček. Če misliš da se boš dobro počutila v takih hlačah jih kar pogumno obleci. Jaz bi z zebrastim vzorcem imela mogoče samo torbico, samo nimam nič za obleči zraven. Kakšen bel plašček pa črne hlače ali pa obratno bi pomoje kar fajn prišlo.
zakaj se tko obremenjujete z modo? jst oblečem kar mi paše! kar dobr zgleda na men! pa mi je čist vseen, če se nosjo kakšni živalski vzorci al pa ne vam kaj, ker je men to tkoooo grdo, da takih vzorcev ne bi nikol mela na seb!
tko ta… sanjaa, ti se kr obleč tiste hlače! sej če bi gledla ljudi, kako so oblečeni- bi lahk na podlagi tega sklepala kakšna je današnja moda? jst ne bi mogla! sej se vsak oblači, kokr želi!
pa lep dan!
Forum je zaprt za komentiranje.