Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kaj pravite

kaj pravite

kaj pravite na punce ki veliko delajo.moja ima dve službi, včasih sem kar jezen na to, ali je to upravičeno , kaj menite)

Men se zdi, da je tvoja punca zelo pridna. Verjetno pa vama zaradi tega zveza trpi, zato razumem tvojo jezo. Zakaj pa ima dve službi – verjetno potrebuje denar?

Tudi moj je delal po cele dneve, po 12 ur na dan in je najina zveza zelo trpela, kajti videla se nisma nič in ko sva se, sem jaz bila jezna, ker mu je denar več pomenil kot jaz in še takrat sva se skregala.Zaradi tega sva tudi 2 krat končala …vglavnem nič kaj dobrega…Zdaj dela polovičen čas in kreganja več ni:)Popolnoma te razumem, kako si jezen!

To je čisti pohlep!

Jaz imam tud dve službi. To pa zato, ker rabim denar za šolnino (500 000 SIT letno), kar pomeni, da zraven še študiram. Ni mi fajn, dostikrat sem zmatrana. Komaj čakam, da doštudiram. Pol bom mogoče še drugo službico pustila. Moj dragi me sprašuje, kako zmorem vse to. Saj je težko. ampak ob njem vedno pozabim na vse muke in dobim novi zagon. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close