Pralni stroj nasvet prosim
se vedno svetujejo pralne stroje od Gorenja…in sicer..naj ima boben velik 5kg,gumb za ozemanje posebej in ne preko 1200 obratov..če bo vec obratov, baje crkujejo po dveh letih, ker se stroj pretera…le do 1200 naj bodo…gumb za stopinje posebej in gumb za programe posebej.Na to moras biti pozorna..zakaj predlagajo Gorenje, ker edini Gorenje ti lahko garantira, da bo imel cez cca 5 let se vedno vse rezervne dele, ostali ne.
To so besede strokovnjaka, ki ni imel nic od nakupa novega pralnega stroja, le prijatelj je in zaupam mu in slisala sm druge serviserje, ki so mi dejali podobno kot on. Če bos sprasevala v trgovini za mnenje, nikoli ne bodo ravnodusni, govorili bodo sebi v prid.
Forum je zaprt za komentiranje.