Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Pika Božič

Pika Božič

Ojla!

A si je Pika dala povečati prsi? Hmmm,…… moj je samo zijal v Piko, ko jo je včeraj gledal,……

Pa še ena slikca:

Lp, Najči

Ona ima povečane že sigurno pet let!

A to je ena…k ena pornozvezda je…na slabš ji gre 🙁

Ja Pikine prsi so res nenadoma povečale in so kar izenačene z Natalijo Verboten in Alenko Vidic.Bosta že revija Nova ali Bulvar kaj novega odkrila glede Pikinih novih sexi prsi.

Al je pa samo wonderbra…

to sem jaz mojmu rekla vceraj in sm 100% prepricana da ima vecje ali pa jih je le tko stisnila z kaksnim cudeznim moderckom;)..vecje so ja!

Pika Božič je zelo sexi,privlačna punca in če si je tudi povečala prsi,to lepoto in njeno privlačnost samo še poveča.Je prava sexi bombica,kaj hočemo.

ha, ha kako so okusi različni! meni pa ni nič posebnega! ok zgleda vredu ko je sexi oblečena-ampak katera punca pa ne bi zgledala tako če bi bila tako oblečena!? greš po mestu in vidiš 10 boljših in to v dolgih hlačah!
postavo ma lepo, ampak v obraz pa res ni nič posebnega! poleg tega bi joi morda moral vidseti enkrat v živo, ne pa tedaj ko je rezultat vrhunskih vizažistov in 3 frizerjev, da ne govorimo o preurejenih, zmontiranih slikcah!
poleg tega naj se punca nauči pet in naj se malo manj gara!

Katera pevka je pa zate sploh dobra bejba?

sicer nisi uprašou mene žan…samo vseeno…..men je seksi in še dobra pevka povrhu recimo polona furlan al pa anja rupel…..dobre pevke, ki pa sicer zgledajo dobro niso pa ne vem kako seksi so pa derenda, švajger in godec……tle se mi pa občasno kar naježi koža….tko 🙂

Ja, Polona Furlan je res luštna pa še dobra pevka, Anja Rupel je pa sploh dobra ženska. Pevke, kot so Pika Božič so pa afne. Ker nimajo za pokazat drugega kot svoje telesne čare in samo tekmujejo, katera bo imela bolj napihnjene dude in večji dekolte. Kot recimo Helena zadnjič pri Mariotu, groza, tisti zveneni joški nabiti skoraj pod brado. Neokusno zares.

“derenda, švajger in godec”

Dokaz, da so okusi res hudo različni. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Stvar je v tem,da govorimo o tem katera dobro izgleda in ne kako poje.In če je Pika za nekoga afna,je za frugega sexi dobra mačka in se obnaša samozavestno in prav je tako.Danes je postava in razgaljenost že skoraj pol poti do uspeha.Poglejmo TV voditeljice:Anja Tomažin,Alenka Vidic vse so oblečene,vsaj Anja,v poletne kratke obleke,pa Lorella Flego…Pa pevke:od Alje,Pike,Natalije,BBT,pa narodnozabavni dekliški ansambli…Skratka vroče obleke in že si bolj opazen in popularnejši.

meni se zdi seksi Polona Kasal – brez posebnega truda!

Samo ena razlika je,vse te ki si naštel ne delujejo ceneno-razen Pike.Men je bila včasih zelo všeč,zdaj pa ne vem kaj se ji je zgodilo, ampak zgleda da ima tako grd značaj,da ji je udarilo ven.

V primerjavi s Piko npr. Špela Buda kljub pomankljivim krpicam na sebi deluje veliko bolj seksi kot Pika in predvsem manj ceneno…Tut men je bla Pika prej bolj všeč, zadnje dve leti se pa absolutno preveč razkazuje in premal da v tisto kar dela – petje.

Se stzrinjam, kolegica Blondy, Špela Buda je dosti boljša mačka od Pike.

Kaj imata punci v glavi, pa ne vem. V bistvu me en zanima.:))

Aja, Iris Mulej pa obe pelje scat glede videza.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ravno prejšnji teden sem jo videla čisto v živo in čisto od blizu v Citiy Parku v eni izmed trgovin, sem bila kar malo presenečena, da jo ni nobeden posebno opazil ali pa so se delali ne vem, ona pa je meni osebno ni všeč, postavo ima dobro v obraz pa ne vem tudi grdo kožo ima tako, da po tv in razno raznih revijah je povsem drugačna v živo pa ne vem boste povedali, če jo boste kdaj kje srečali’?

Lp MATEJA

mateja

mene zanima od česa te pevaljke sploh živijo
ne morem si predstavljat, da je prav velik ljudi, ki kupijo cd ali gredo na koncert pike božič in podobnih
ok za natalijo in heleno je jasno, da rasturata po veselicah, ampak ostale…..????

to tudi mene zanima! glih zadnjič sem se toi spraševala, kolko pa jih te kupi ta cd! za nastope pa baje fajn kasira- lani naj bi za en 20 minutni nastopdobila 600.000 sit! pa povej kdo je zdaj nor?

Eh, Venusss, lahko si ziher da Piki ni hudega.Pa kaj ni poročena z nekim hokejistom?

Dokler s elahko razne Pike, Špele…po cajtngih hvalijo, kako hodijo na dopust na Azurno obalo, kako s eoblačijo v D&G…jim ni hudega, kaj misliš?:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ja ok tiste ki imajo sponzorje, ampak kaj pa če nimajo?
mislim, da je v slo le peščica takih, ki lahko od petja živijo, pa še to niso te pupike, ampak kokr sem jaz slišala res zaslužijo zlatko dobrič, brendi, verboten ipd. v glavnem slovenski turbo folk

mislim a lahko ena anika horvat (pa je čist simpatična, nimam nič proti njej)napolni že eno majčkeno diskoteko? dvomim

sej zato pa so pred leti ful pljuvali po hrvaških pevcih, da jim kao kruh odžirajo, dans jim ga pa srpske kafanske pevaljke……
jaz sicer ne razumem najbolje tega fenomena, ampak najbolj obiskani so lokali z narodnjaki in tud najbolj služijo

Ker lahko Slovenčka vsak napizdi.

Tudi meni je zanimiv fenomen, kako Slovenčki norijo za Joksimovićem, Ceco, Kitićem…pa ta muzika je še večji bulšit od Helene Blagne.

raja pač rabi duševno hrano. najprej so na njen račun služili Hrvati, zdaj bodo pa Srbi. Žele v Srbiji ni tako popularen, kot v Sloveniji.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Cena slave pove vse.Nor ni tu nobeden.Če imajo denar,ki ga zahteva,naj ji plačajo.Znesek je ogromen,a za popularne zvezdnike normalen.

Aniki Horvat ste pa malo krivice naredili, se mi zdi. Punca ima lepo barvo glasu in tudi pet zna. Pa petje kolikor vem ni njen kruh, ampak bolj hobi. Pa se iz glasbene družine je punca.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close