snežiii
Se mi je zdelo, da si ti! Kaj bi pa blo za tvojo dušo? Pa saj sem se ti nasmehnila, mar ne?
Ne, danes nič kockastih, tiste bom oblekla, ko bo sneg tudi pri nas padal. Žan, nikoli ni prehladno za minič. Pa saj ne delam na gradbišču! Odvisno je od razpoloženja.Ta teden mi minič ful sede, za jutri bi si morala ene vijola nogavice kupit, upam, da mi bo ratal.
Forum je zaprt za komentiranje.