Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek fitnes roller – izkušnje

fitnes roller – izkušnje

Lep pozdrav.

Ker imam tipično žensko postavo z jahalnimi hlačami (saj veste, kako to izgleda), bi rada naredila kaj več na tem področju. Ker mi počepi ne odgovarjajo, me interesira, da bi poskusila s fitnes roller iz topshop reklame.

Ali ima katera izkušnje z njim in kako je bila zadovoljna. Ali se nakup izplača?

Hvala.

topshop – rajš ne, tam je vse brezveze.
vse kar znajo narest je dobra reklama….

kolegica je imela to zadevo in takrat ko jo je uporabljala je bila zelo zadovoljna……se je tudi na zunaj opazilo…samo moraš pa imet res disciplino in potem tudi zrihtat zadeve s prehranjevanjem……zajtrk, kosilo…..pol pa samo še kakšno sadje…..samo njej je potem volja padla in je spet prišla v stare tirnice…..in čaka, da bo zbrala dovolj moči in ga izvlekla izpod postelje (:))……

Jaz sem ga kupila v top shopu, nekaj časa uporabljala, potem sem se pa raje vpisala v fitness. Če ga hočeš, ti ga prodam po polovični ceni.

x ali si ga prodala? Če ne, sem jaz zinteresirana zanj.

Ne, nisem ga še prodala – zgleda, da ga nihče noče. 🙂
Pokliči, pa se dogovoriva (sem iz LJ). 040-233022

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close