Zanima me kakšno plačo lahko pričakuje nekdo ki je diplomran ekonomist in je pri podjetju ( kjer se bo zaposlil) delal 1 leto in pol kot študent.
Je pa manjše podjetje zaposlenih 7 ljudi.
A je minimalna plača za tako izobrazbo določena? Kolikšna pa je?
Če je podjetje privatno 8kar verjetno itak je) nimam pojma. Pri državnih zadevah pa je približno takole – če še nimaš diplome: 145000, če pa jo imaš 180000.
Po moje so to kar okvirne plače.