Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Za absolventko Za absolventko anonimni uporabnik 08.11.2004 ob 07:16 zadnji odgovor 07.11.2004 ob 23:36 Hojla pisala sem ti na mail zaradi seminarske, ampak ni bilo nobenega odgovora, prosim javi se mi..:) Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.