sem res debela?
Tvoj tip je najbrž zafrustriran gumpec, ki ti s takimi bedastimi kritikami skuša zbit samozavest, ker se ob tebi počuti preveč negotovo. Tvoja teža je popolnoma OK, kot so ti že zgoraj izračunali. Ne pusti se zafrkavat enemu zoprnežu. Tip, ki te ne sprejema take kot si, te ni vreden.
Seveda se lahko spustiš v nove in nove diete, vedno, tudi pri 40 kilah, bi še lahko dala dol kako kilco, a ne, Alja. A lepo te prosim, čemu bi to služilo? Potem bi te kritiziral da imaš ploske prsi, da imaš premalo blond lase, da si premajhna….nekaj se vedno najde, če se tipu pustiš. Ne se pustit tako kritizirat – nikomur.
Čisto popolno postavco imaš. Če bi shujšala za kakšnih 5 kg bi že bila presuha.Alja je pa tako nekdo pri 170 cm in če ima 56 kg lahko izgleda bolj suh kot nekdo ki ima 53kg pri isti višini zaradi konstrukcije telesa zaradi nežnih ali močnih kosti.
Jaz sem visoka 160 imam od 47 do 50 kg odvisno, moja prijateljica isto pa izgleda veliko bolj suha ker ima izredno nežne “kosti” in tudi čisto drugi tip konstrukcije telesa ima.
OK, ja, sej se strinjam da imamo različne konstrukcije in da je od tega tudi odvisna postava in kilaža…pa tudi kar je za nekoga debelo ni nujno tudi za drugega…Če je debeluška zadovoljna s svojo postavo potem sem mnenja da naj ohrani svojo težo, ker meni osebno ne bi na kraj pameti padlo da bi hujšala zato ker bi me fant skritiziral…no way, še rajši bi se mal zredila! Ampak jaz osebno se pač najbolje počutim s 53 kg, ker me nobene hlače ne tiščijo in ker izgubim celulit oz. se ne opazi več.
Nikakor nisi predebela, če je tip to res rekel je pa en navaden idiot. Pa še to…ko berem kolk ste ene stroge oz. obremenjene s težo oz. številkami se mi kr mal zasmilte..če vam je teh par kg gor/dol tolk pomembnih, da se obremenjujete s tem…žalostno, res. Sploh pa če pustite, da vam tipi dirigirajo zunanji izgled…
Blondy, mislim da si mal falila…ne gre za to da bi bila obremenjena s težo, ampak enostavno mi res ni fajn če me hlače tiščijo, je to tako težko razumet? Pa celulit mi tud ni simpatična zadeva…in ne vem kaj je narobe če bi rada z eno relativno zdravo dieto mal prečistila svoje telo in hkrati shujšala?! Pač se bom pol počutla bolje kar pa še ne pomeni da sem zdej zafrustrirana zarad 3 kg!
Visoka sem 175 cm, imam 70 kg in sem prav zadovoljna s tabo! prepričana sem, da sem bolj zadovoljna s sabo kot veliko drugih, ki imajo bolj “popolne” postave kot jaz. Škoda je, da se nekatere toliko obremenjujemo s tem, ker v življenju so druge stvari bolj pomembne. Je pa res, da če ti tip reče kaj takega, zna biti zelo boleče in ti lahko totalno sesuje samozavest. Razlika je imeti nekaj kg odveč ali biti res debel, ker tisto škodi zdravju, ampak vseeno večini moškim je všeč, če je kaj za prijeti.
Alja, ma dobro da sem te prebral. Mene tud vedno copati tiščijo pri fuzbalu. Dala si mi idejo, ki se je ne bi nikoli spomnil. Za kak cm si posekal prste na nogi in spet mi bodo prav. Juhu!
Forum je zaprt za komentiranje.