trgovine bata
Če ti je čevelj všeč in če ti ne gre za znamko se ti splača mogoče še malo pogledat po drugih trgovinah. Jaz sem bila zaljubljena v ene špičake, ki so jih imeli v izložbi, pa nisem spraskala 12 jurjev zanje. Še dobro, saj sem ENAKE našla za 4600 v Jello. Sem šla še enkrat preverit in so bili popolnoma enaki čevlji – sem mislila, da so Batini vsaj v notranjosti usnjeni, ker moji niso bili. Niti pomotoma.
******************************************
Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.
Forum je zaprt za komentiranje.