Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek V zvezi s študijskim dopustom…

V zvezi s študijskim dopustom…

Zanima me, če morda lahko katera pove svojo izkušnjo, namreč, v kratkem grem opravljat strokovni izpit in me zanima, če mi pripada študijski dopust samo na dan opravljanja izpita ali dobim kak dan tudi za pripravo na izpit?
Kako je bilo pri vas, tisti, ki ste ga opravljali?

Če delaš strokovni izpit iz državne uprave, ti pripada cel teden študijskega dopusta za pripravo in posebej še dneve, ko izpit opravljaš – vsaj pri nas je tako.

Jaz sem delala strokovni izpit s področja šolstva (na ministrstvu za šolstvo). V šoli sem dobila teden dni dopusta (delovnih dni) za učenje.

LP

Imela sem najprej 1 teden dopusta za obiskovanje predavanj, potem en teden za ucenje in se tiste 3 dni za opravljanje izpita.

Odvisno je, kakšen izpit opravljaš. Če delaš npr. v državni upravi izpit za napredovanje v naziv ti pripada 10 dni študijskega dopusta: 5 za predavanja, ostalo za pripravo. Sicer pa je najboljše, da se pozanimaš v kadrovski službi ali pr kolegih, ki so izpit že opravili.

Pa vso srečo na izpitu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close