Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek koncert

koncert

Gre kdo dons na joksimovića?

Ja, jaz grem.

Kako je bilo?

full full dobr, no verjetno koker si si sam naredu, men je blo 1A, model je pel 2 uri brez odmora in to full dobr, žurka, res,…upam, da je blo tud ostalim fajn:)

Željko je car!!!!!
Pa kako sta bili violinistki super-prva liga!
Bilo zelo v redu!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close