Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sindikalna zabava-novo leto

sindikalna zabava-novo leto

Smo skupina cca 15 ljudi in bi radi imeli prednovoletno zabavo v eni od ljubljanskih (z okolico) gostiln. Obvezna muzika in seveda dobra hrana!

Prosim za predloge.

Hvala!!!

Teja

Veliko ljudi hvali gostilno na Katarini.

MCDONALDS V btc-ju

Ahahahaha… v McDonaldsu.. ja ja.. tudi jaz sem slišala, da prirejajo tam nore zabave.. še posebno, če si star med 5 in 10 let ;o)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close